• dilsiz şeytanlara ayarı vermiş olan avukat.

hesap sorma pratiğini unutmuş bir millete bunu hatırlatıyor diye "faşist" ilan edilmiş. faşizm görmek isteyen dönsün götüne baksın. memlekete asalak gibi yapışan herkes bunun hesabını verecek. bir hukukçunun bu hususta ne hissedebileceğini az çok anlayabiliyorum.

bir de tabi bunlar olurken ayran da dökülmesin tatsızlık da yaşanmasın modunda oturup dizi izleyen, müge anlı seyreden gizli asalaklar var. demokratik topluma yakışmıyorlar. onlar için imparatorluk gerekiyor ama o zaman da şehrin çeperlerinde tarım yapmak kalır sadece bu asalaklara. onu da beceremezler. bilinçli vatandaş, bilinçsiz vatandaşın yükünü taşımamalı. sene 2*23. kamu bunu ayıplayacak bilinç düzeyine ulaşmalı artık.
  • tayyipten sonraki en kalifiye marmara üni mezunu. işte böyle de bir okul marmara üni! kenardan kenardan değil, tam ortadan ulan!
  • en koyu akpliden ne farkı var şimdi bu kadının. toplumu ayrıştırma ve kutuplaştırma konusunda eleştirdiğimiz akp dilini kullanıp muhalif olunmuyor kusura bakmayın.

aynı bokun laciverti.

ben kullanılan bu dilden bıktım. içeriği önemli değil.

siktiriniz gidiniz.
  • chp'dir.

not: chp'lidir yazmayacaktım.
  • ya feyza altun kim arkadaş hesap soracak milletten. daha yeni seren serengille yaptığı muhabbetleri patlattılar. şöyle insanları gündeme getirmeyin.
  • şuan kendisine babala tv kim haklı programında denk geldim ve şoklardan şoklara girdim.

allah nasıl bir sabır vermiş oturup nasıl patlamadan dinleyebilmiş karşısındaki ilginç hanımefendinin über enteresan tesbitlerini. kendisini can-ı gönülden kutluyorum sabır taşı kadın.

harika ya.
  • muharrem ince'ye hiç bir kadını taciz edip etmediğini soran kadın.

sonrasında kk masaya çağırdı. kendisi de hadi memleket kazansın diye alıntıları.

benim için turnusol olan kadın. her yıl bir skandalı çıkar ve hemen çok kötü bir örneğin karşısına çıkarılarak, parlatılır. kendisini seven insanlarla iletişimi kesiyorum direkt.

bir de şöyle bir durum var. feminist arkadaşlara bu kadınla beraber bir kaç feministin yaptıklarını söylerim. onlar da bu kişilerin gerçek feminist olmamasından yürümeye çalışır. ama mesela bu skandal tweetler milyon görüntülendi. tepki gösteren bir feminist görmedim. feministler de gözümde ayrıcalık isteyen kişiler bu saatten sonra benim için. aklımızla dalga geçmeye çalışıyorlar bir de. çevrelerindeki erkeklere cidden üzülüyorum.
  • yürüyen adalet, avukat.

nadiren de olsa böyle kadınlara denk geliyorum, hani nasıl desem bir sabah uyandığınızda baharın geldiğini anlarsınız garip bi telaş sarar içinizi tam olarak böyle bi histir hafızamdaki yeri.

bir de kankisi nazlimo var ki üçümüz birgün karşı karşıya gelip “bazı kocalar terkedilmeli çünkü parti devam etmeli” diyerek kadeh tokuşturup, hukuk konuşacağımızdan adım gibi eminim.

hep var olun siz be.

bu duygu şelalesi ağzı dolu dolu *mın oğlu diye küfür ettiğinden falan hiç diiil hani*
  • pınar dinç’in de avukatıymış. kezban hatemi olma yolunda hızla ilerliyor. isveç’te kadının attığı iftiralar mahkemece kanıtlandı, bunlar burada iftiraları savunuyorlar.
  • trans çocuklar vardır diye dönüştürmeye çalıştığı çocuklar için:
    (bkz: #155007619)
hesabın var mı? giriş yap