• sabah ilk iş diğer işlerim için de uygulayacağım kampanya. he bu arada, en fazla "65 tl bedava bonus" verelim diyorlar kapatırken.

65 tl'lik adam değilseniz uymazsınız zaten.
  • 5 ayrı şubesindeki hesabımı kapattırarak katılacağım "katılmaktan katılacağım" kampanya.
    ntv yi de sildik mi televizyondan tamamdır.

(bkz: ben yoksam bir eksiksin)
  • sülük gibi bankacılık anlayışının hakettiği tepki.
  • garanti bankasının 15 bin müşterisi olduğunu zanneden salakların eylemi
  • garanti bankası doğuş holding ile birlikte anılması gereken diğer kurumların tam listesi için: http://s21.postimg.org/fi556n107/image.png
  • insanların sayılarından ve hesaplarında bulunan paralarından bağımsız olarak uygulandığında bankayı ciddi olarak sarsabilecek kampanya.
    kredi kartlarını kapatmanın bankaya büyük bir etkisi olmaz. yalnız binlerce insan hesabını kapatırsa hatta direkt şubeye gidip ver paramı derse işte o zaman banka batabilir hatta binlerce insan yaparsa direkt batar.
    çünkü kredi riski de itibar riski de yönetilebilir ama likidite riski yönetilebilecek bir şey değil. bankalar tuttukları mevduatların çok ufak bir kısmını nakit olarak ödeyebilecek durumda. bir kişi gidip de parasını alamazsa o bankanın sonunu getirebilir.
    bu yüzden bankalar hakkında yalan haber yaymak suç bildiğim kadarıyla. insanları paralarını çekmeye teşvik etmek suç mu bilmiyorum burası türkiye çok torba yasa geçiyor. o yüzden yorum yapmayayım en iyisi.
  • iki kartımı kapatma istegi vererek katıldığım kampanya. lafımı da soktum. geri arayacaklar.
  • her ay düzenli ödendiği ve çoğu kişinin hesabından ya da kredi kartından otomatik çekildiği için unutulan garanti emeklilik hesaplarının da dahil olması gereken kampanyadır. hesaplar başka emeklilik şirketlerine devredilebilir. ben devir talebini yaptım, arasınlar diye bekliyorum. ben de sana laflar hazırladım.
  • ben de destek veriyorum buna, özellikle telefonda "borcun varmış ödememişsin, yarın ödemezsen üçüncü kişilere yansır bu borcun" diyen aşırı samimi garanti çalışanını duyduktan sonra.

şimdilik maaşım gece ikide de yatsa gidip çekiyorum, o para hesabımda ekmeğinize yağ sürmeyecek artık.

diğer hesaplarımı da kapatacağım.
  • ne zamandır düşünüyordum bugun kapatıp iş bankasından hesap açtıracağım
hesabın var mı? giriş yap