• bu isletmelerin sorunu direnise destek vermesi degil, kendi musterisine ihanet etmeleridir.
  • bu isimleri unutmayacagiz. ilelebet akillarda olacaklar.
  • polisin tas, gaz, kapsul, molotof attigi birine kapisini acmak insanlik gorevi oldugu halde acmayan devlet katliamina yardim edendir.
  • 2019 itibariyle unutmadığımdır.
  • şu sıralar eehonomi çoh eyi olduğu için kapılarını kapatıyorlar. tabi korona’nın da etkisi yüksel. üzüldük mü?
  • tabi ki unutulmuslardir. deprem cok daha buyuk bir felaket bakalim turk toplumu gercekten kendi luksunden fedakarlik edip boykot edebilecek mi?

bence mi? ben pek sanmiyorum, devrimcilik, idealistlik filan bedel odemek, fedakarlik gibi eylemler gerektirir. turk toplumu cakma solcu oldugu icin atar tutar sovunu yapar ama is bedel odemeye gelince bir anda vazgecer.

maks 2-3 hafta veriyorum.
  • köprünün altından çok sular akmış olacak ki balık hafızalı arkadaşlar olayları unutmuş.

bu başlığın en ağır toplarından olan starbucks'a eskisinden daha güçlü olarak yeniden bağlanmışlar ki, eğer giderse diye başlık bile açmışlar (bkz: starbucks'ın türkiye'den çekilmesi).

bilgisizlikleriyle tam bir apolitik olarak değerlendirilebilecek insanlar, fikirleriyle kendilerini devrimci sanıyor. ya starbucks giderse diye başlık açıyor.

siz böyle balık hafızalı oldukça hiçbir şey değişmez.
hesabın var mı? giriş yap