• kayınbaba istememelerinden kaynaklanan durumdur.
  • centilmen erkek sevip, maço erkeklere hayran olmanın bir biçimi. istinalar kaideyi bozmaz üstüme gelmeyin üzerim.
  • uzun uzun analize gerek yok. aslında hatunların piç tercihi falan yok. yazılmaya çalıştığın hatun başkasını tercih edince tabi o adam sana piç gibi görünür. efendi adamsındır mutlaka,ona sözüm yok; ama, piç gibi ortada kalan sensin... istersen olaya bir de böyle bak...
  • ne piçmiş, 2000'e yakın entry bile kesmedi diye düşündüren tercihtir.
  • piç adamların çok iyi efendi adam taklidi yapmalarından da kaynaklanıyor olamaz mı? olabilir.
  • fakülteye en düşük puanla girenlerdenim, ahbaplar da benim gibi dolayısıyla. zurnanın son üç deliğiyiz tabiri caizse. ben kahve köşelerinde bitirdim sayılır dört seneyi, öteki parti işleriyle haşır neşirdi bir diğerimizse playstation salonlarının müdavimiydi. mezuniyet de farklı olmadı, 2.03, 2.06 ve 2.08 gibi bir şeydi ortalamalar. tam böyle olmasa bile 2.00-2.10 bandındaydık.

akabinde ülkenin farklı yerlerine dağıldık, birimiz aynı bölümün birincisiyle evlendi hatun üniversitede kaldı akademik kariyere devam ediyor, birimiz farklı bir üniversitenin farklı bir bölüm birincisiyle, ki kendisi ales'te derece yapıp tübitak bursuyla yüksek lisansı bitirdi, evlendi. üçüncü eleman ise öss'de kendi ilinde birinci olmuş ülke genelinde ise ilk yüze girmiş ve üniversiteyi de bölüm birinciliğiyle bitirmiş hatunla hayatına devam ediyor.

özetle okullarını nasıl bitirdiklerine kendileri bile inanamayan üç elemanla bölümlerinde birinci olmuş üç hatun farklı yer ve zamanlarda birleştirmişler hayatlarını.

var yani böyle bir şey hem de her seviyede.
  • bu başlık her hortlayışında, yine bir kız efendi bir adamı harcıyor diye düşündürendir.
  • bazen kadınların en iyisini aramayıp birisini iyi duruma getirme içgüdüsünden dolayı olabiliyor sanırım. ancak can çıkar huy çıkmaz derler. buradaki pis durum ise efendi olup da bu kadına aşık olan ya da ilgi duyan kişinin sürekli göz ardı edilmesi ve ancak ağlanacak bir omuz olarak görülmesidir. bundan daha pis durumu ise bu adamın da efendiliğini yitirip piçe dönüşmesidir sanırım. gerçi mayasında yoksa yapmaz derler.
  • benim ilk tercihim odtülüydü. o olmadı sonra boğaziçli istanbullu marmaralı derken onlar da yalan oldu. anadolulu hacettepeli gazili katülü derken onlar da olmadı te son tercihim sütçüimamlı bi piçti o oldu. kısmet...
    en iyisi hiç içmemek.
  • albert camus'nun "kadın dostlarımızın napoleon bonaparte'la şu ortak yönleri vardır ki, herkesin başarısızlığa uğradığı yerde başaracaklarını sanırlar hep." şeklinde özetlediği durumdur.
hesabın var mı? giriş yap