• sanırım en yakışıklı ve karizmatik hali english patient'taki hali.
  • benim nazarımda gelmiş geçmiş ve gelecek en iyi aktörlerden biri

(bkz: red dragon)(bkz: the english patient)(bkz: spider)(bkz: schindler's list)(bkz: sunshine)
  • başlıklarda görünce öldüğünden korktuğum yetenekli aktör. neyse ki öyle bir durum yokmuş. kendisini harry potterla voldemort olarak tanısam da en çok schindler'in listesi ve the reader filminde beğenmiştim. ayrıca james bond'da da m olması yine güzel bir kariyer oldu kendisine.

bu arada bu adamın kardeşi de oyuncudur, şu kapıdaki düşman filminde vasili zaytsev'in haset arkadaşını oynuyordu. ayrıca yine yeğeni de harry potter'ın 6. filminde voldemort'un yetimhanedeki halini oynuyordu diye hatırlıyorum. ailece güzel bir aktörlükleri var ama yıldızları tabii ki bu abimiz.
  • kendi adıma en başarılı bulduğum aktörlerden biri. üstelik bakışları bu kadar anlam yüklü ve dolu dolu başka birini görmedim. gözlerime 10 saniye baksa ne var ne yok her şeyi anlatırdım. *
  • english patient filmiyle kendisine hasta olduğum aktör, son yıllardaki haliyle bayağı yaşlanmış olsa da gençliği taş gibiydi. poster starı degildir kendisi, academy'in hakkını yedigini düşünüyorum. bradley denen adami ralph'e benzetiyorlar bide, bradley çok kötü oyuncu yüzü botokslu mimik kalmamış poster starı olduğu için ünlü. ralph oyunculuguyla ses tonuyla yakışıklılığıyla kalbimde yeri ayrı olacak. ayrıca the dig filmindeki atatürk'e olan benzerligiyle kendisine daha çok baglanmama sebep olmuştu.
  • the menu isimli filmi pür dikkat izlememi sağlamış aktör. filmde öyle bir moda sokuyor ki insanı senaryo hiç saçma gelmiyor. adam oynamıyor, yaşıyor.
  • dudakları elleri ve ses tonuna aşık olduğum ingiliz aktör
    schindlerdeki sadist göbekli ve budapestteki şapşal rolüne bittim
    ama kızıl ejderdeki vücudu korkutucu ifadeleri tapılası
  • bir gün büyük bütçeli bir filmde atatürkü oynamasını çok istediğim oyuncu
  • o kadar ingiltere' dir irlanda' dır dolaştım, talan ettim bir kez olsun sana denk gelemedim ya. ama bir gün karşılacağım seninle:) çok seviliyorsun nahif insan.
  • spider filmi izlediğim en iyi solo performanslardan biriydi. yine sırf bu adamı büyük perdede izlemek için sinema orucumu bozup the menu filmini izlemeye gitmiştim. kingsman son filminde de döktürmüştü. her projesi muhteşem olan oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap