• "ilkokuldayken öğretmenim çarpım tablosunu sorduğunda "küçük hesapların adamı değilim ben hocam" demiştim. o zamanlar eğitimde dayakta vardı. mis gibi pırıl pırıl yapmıştı beni. sağolsun..."
  • '' sabri sarıoğlu'nun drogba ve sneijder'in takım kaptanı olduğu bir ülkede yaşamak... ''

(bkz: adam haklı beyler)
  • "ünal aysal'ın çılgın projesi: melo, eboue, dany ve drogba ile kadıköy'e asfaltsız, betonsuz 3. köprü yapımı"
  • "ben ünal aysal'in yerinde olsam sırf götlüğüne arada younes belhanda'yi da alir, mac basina 50.000 euro ile sozlesme yapar, sezonun geri kalaninda da ilk 18'e bile almam. kudursun dursun pezevenkler.."
  • "biz de bilirdik sneijder'i,drogba'yı almasını; lakin <caps/>feda<caps> dedik borca verdik transfer parasını..."

bi beşiktaşlı olarak götümle güldüğüm durum. olm q7'ler, guti'ler yüzünden o borca batmadık mı? bunları almayıp o borçları yapmasaydık da alabilir miydik sanki amk, ne içiyor, ne çekiyor, neyin kafasını yaşıyo bu insanlar ya?
  • sneijder pastaya çilek oldu,drogba çikolata sosu olur mu..ünal başkan böyle pasta yapmayı nerden öğrendi..
  • bugün bi an paradan daha önemli şeylerin olduğunu da düşündüm. 3 saniye sürdü bu düşünce, sonra geçti. olmayınca olmuyor. para lazım.
  • "sneijder forması almayı düşünürken bu drogba da nerden çıktı? ne yapacagız şimdi! yönetim istifa!"
  • "arkadaşlar bir şey sorucam; erasmus yapmak istiyorum sizce beylikdüzü nasıl? orada eğitim iyi mi? erasmusla beylikdüzüne giden var mı?"
  • metrobüs: sanki daha az önce patos yemişçesine kokan insanların hep birlikte yolculuk ettikleri ulaşım aracı.
hesabın var mı? giriş yap