• ne yazıkki 1 polisin de şehit olduğu çatışmada, bir eve saklanan 12 terörist öldürülmüş.

http://www.hurriyet.com.tr/…it-12-terorist-40038362

şehit polisimize allah rahmet eylesin.
  • (bkz: o 12 kisi iddia edildigi gibi miydi)
    hayir onlar aslinda 12 imamlardi. serefsiz tece katletti.. yurek burkan bi haber..

edit: bu entryi ben girdigim zaman bi ustumdeki yazar "o 12 kisi iddia edildigi gibi terorist miydi" yazmisti. ben onunla alay etmek icin bu entry i girmistim, o pislik entrysini sildigi icin benim entrynin anlami kaymis dogal olarak. arz ederim efenim
  • öldürülmediler gebertildiler ama yetmez kökleri kuruyana kadar devam
  • vur bozkurtum vur tilkiye,
    vur ki kurtulsun türkiye. dedirten haberdir. şehide selam durup,vurmaya devam.
  • yazık değil mi kıyıyosunuz bu canlara, teröristte olsa insan sonuçta yazıklar olsun tece hükümetinin askeahwhskssjdj şaka lan şaka. gebertin orospu çocuklarını sabah sabah ne güzel 12 tane birden gebertildiğini duyunca içimin yağları eridi. git gide eriyor orospu çocukları, tünelin sonuna geldik gibi bir şey ha gayret aslanlarım.

allah şehid olan polisimize rahmet eylesin inşallah.
  • 11'i başından vurulmuş diye okudum.
    acaba infaz mı edildiler diye düşündürmüştür.

tabi çoğumuz için bu önemli değil, yeter ki ölsünler değil mi?
  • evet gerçekten çok yazık olmuş bu 12 teröriste, halbuki polisler mermi yerine çiçek atsalar, barış şarkıları söyleseler eminim teslim olurlardı
  • yahu arkadaş ben anlamıyorum. sanki ordaki 12 terörist, vatandaşa gül dağıtıyordu, hendekleri de gül fideleri dikmek için açmışlardı. nedir bu duyar kasma ya? eline silah alıp şehrin ortasında terör saçan şerefsizlerin öldürülmesine de üzülmememiz gerekiyorsa ışid gibi önüne gelenin kafasını kesen şerefsizlere de mi üzülmememiz gerekiyor? ama yoook. ölen pkklı olunca acayip üzülürken başka terörist olunca göbek atmak normal sizlere göre. sizler teröristin her türlüsüne yok onlar bizdendi yok onlar değildi diye karşılaştırmalı olarak entryler girdiğiniz sürece ne kadar iki yüzlü olduğunuz herkes tarafından görülecektir. pkklı ölünce dünyanın en hümanist insanı olan yazarlar, şehit olan askerlerimize, polislerimize hiçbir şekilde aynı hassasiyeti göstermiyorlar. itlaf edilen teröristler insan oluyor tabi çünkü ama şehitlerimiz? onlar ölsün ne olacak ki tabi değil mi.

daha nice düzinelerin düzülmesine diyerek fikir beyan ettiğim haberdir.
  • evet sayın şüpheci o insanlar teröristti.
    hayır sayın şüpheci o 12 terörist öldürülmeden alınamazlardı. öldürülmeden alınmak istenirlerse şehit sayısı olarak zikredilen sayı 1den çok daha fazla olurdu.
    12 insanın şipşak öldürülmesi ve terörist denmesi bana çok mantıklı geliyor.

benim anlamadığım, bu ve bunun gibi sayılamayacak kadar hain varken bu devletin halen nasıl ayakta durduğu.
  • 12 kişi bir ev kiralamış, ellerinde makinali tüfekler el bombaları ağır taramalı silahlar var. teslim ol çağrısı yapan polislerden birini öldürüp 2 sini yaralamışlar hala terörist oldukları ne malum diyen adamlar var.
hesabın var mı? giriş yap