• chp istanbul büyükşehir belediye başkan adayı ekrem imamoğlu, yandaş olarak bilinen ülke tv'de bu akşam saat 22.00'de double yandaş turgay güler'in canlı yayın konuğu olacakmış.

merakla bekliyorum.
  • akp secmenine kendini anlatabilme firsati.

ve bu firsati ekrem imamoglu farkli bir skorla gecer.
  • akp pr propaganda ekibi ile ilk canli karsilasmasi olacak olan yayindir.

fox tv disinda hicbir kanal, muhalefet adaylarini ve liderlerini fikirlerini aciklasinlar diye yayina cikartmazlar, maksat koseye sikistirmak, pot kirdirip malzeme vermesini saglamaktir.

kk gibi loserlar ve ince gibi fazla heyecanli tipler bu tuzaga kolay duser ama ekrem imamoglu su ana kadar sakin kalmayi basarmis biri.

eger iyi yonetebilirse karli bile cikar zira kanalin izleyici kitlesi %99,5 oranda akpliler.

izleyip gorelim.
  • ülke tv'ye turgay güler'in karşısına çıkması cesaretini ve bu seçimi kazanmayı ne kadar çok istediğini gösteriyor. ama, bu programa çıkmanın ne kadar doğru, ondan emin değilim. her türlü yalan atılabilecek, çirkeflik yapılabilecek bir program. çok kritik bir program olacak kendisi için. bu programdan başarılı çıkarsa seçimleri kazanmış demektir, aksi halde işi mucizelere kalır.
    "şansı bol olsun" dan başka söylenebilecek bir şey bulamadım.
  • provoke edebilecekleri sorular sorarak ve kasten kışkırtmaya çalışarak; sosyal medyada aktroller aracılığı yayabilecekleri, içinde cımbızla seçilmiş cevaplar barındıran konuşmalar (mini videolar) yaratmaya yönelik program olacaktır.

ankara'da mansur yavaş'ı çeşitli suçlamalarla çözdüler, istanbul'a da el atmaları lazım tabi.

ha tabi ekrem imamoğlu bunu yemez de güzelce kovuşturursa, kendi seçmeninin iki gram beyni daha da karışmasın diye kayıttan herhangi eski bir rte konuşmasına ya da ne bileyim penguen belgeseline geçerler.
  • aferim lan akıllı adammış, turgay güler tam anlamıyla jr melih gökçek kıvamında bir adam, canlı yayında eline verirse binali'nin önüne geçme şansına sahip olur ama zor, allem eder kallem eder gerekirse yayını keser o ibneler :)
  • ilginç bir program olacağı aşikar. ekran karşısında yerimi alacağım. turgay güler her zamanki gibi boş atıp dolu tutmaya çalışacaktır, ha hakkaniyetli bir yayın yaparsa kendi kazanır yoksa iyice rezil eder kendini. büyük ihtimal hdp de hdp diyeceklerdir, klasik.
  • (bkz: kartları açık oynamak)

imamoğlu burada gol atayım derken gol yiyebilir.
    zira rakipleri sürekli geniş alanlara yayılıp kontratak yapan tiplerdir.

kanalın gediklileri büyük olasılıkla bu yayını izlemeyecekler ya da sadece sunucuya odaklanacaklardır.

bu medya malum fotoşok olaylarında da tecrübelidirler yani bütün teknik imkan ellerindedir.
    makas-montaj vb. gibi...

yayın, ne kadar canlı olabilir göreceğiz ama yine de benim umudum yok sanki.

edit: imla
  • imamoğlu’nun ekstra bir şey yapmasına gerek olmayan yayın olacaktır. olanı söylese yeter.
hesabın var mı? giriş yap