• 21.00'da başlayacak olan yayın. gündem epey sıcak bakalım kılıçdaroğlu ne diyecek. sakinleştiricilerimizi yanımıza alalım.
  • kılıçdaroğlu'nun ağzından çıkan hiç bir kelime chp ve seçmenini temsil etmediği için önemsiz bir yayındır.

kendi kendine konuşsun dursun. umrumuzda değil.

o koltuğu yerel seçimlere kadar bırakmasın bir de mart ayında tarihin en büyük hezimetini yaşasın.
  • şu saatten sonra itibarını kurtaracak tek açıklama "istifa edip gelecek partisine katılıyorum" demesi olur.
  • kılıçdaroğlu kim?
  • ekşicilerin yine sinirleneceği yayın olacaktır.

artık chp'li olmadığım için beni ilgilendirmiyor.
  • halkın haklı istifa talebi konusunda hala bir karşılık vermiş değil. bunun haricinde her laf muhalefeti uçurumunun kenarına sürükleyip umutları tüketiyor .
  • (bkz: kuluçdar)

bol bol demokrasi vurgusu yapacağı yayındır.*

tabi, parti içindeki yenilik meselesini es geçecektir. yenilik ve değişim isteyenleri "atın bu adamı" diyecek kadar ileri gitmişti de o bakımdan diyorum.

akp'ye karşı mücadele edeceğim derken yavru akp'leri meclis'e sokup, üç tane dinci partiye 35 milletvekili hediye etmek demokrasinin gereği tabii...
  • eskiden geleceğe dair merak ettiğim tek şey hükümetin ne zaman ve nasıl düşeceği idi. şimdi sağolsun sayesinde 2023ten itibaren akp'nin asla kalıcı olarak gideceğine inanmıyorum, elimizden umudumuzu da aldı götürdü. artık sadece kk nasıl ve ne zaman indirilecek diye merak ediyorum. 30 yaşında adamım uzak geleceğe dair tek merak ettiğim şey bu, sağol türkiye.
  • yine yüzü kızarmadan ne kadar başarılı bir yönetici olduğunu anlatacaktır.
  • %48 oy alarak rekor kırdığını tekrar edeceği yayın olacaktır.
hesabın var mı? giriş yap