• kelt mitolojisinde gwydion'un kiz karde$i ve sevgilisi. (oy oy)
  • rüyasında misal dafi nam sözlükçü görür gelir bulur onu bu hanım kızımız. pek hoşsohbettir. pek bir tasarımcıdır, pek bir uygulamacıdır, pek bir sunucudur. lakin ecnebi lisanda tedris edilmiş hususatın, işi gören kimseye özbeöz lisanımızda izahı konusunda tersyüz olduğundandır ki "bana ne ya, bana amerikada iş buluyorlar mı ki bu dilde anlatıyorlar bütün bunları" gibi serzenişlerde bulunabilen mühendistir. handese bilir.
    ben kendisine ayranrod diye sesleniyorum ama, kızmıyordur inşallah...
  • gecenin bir yarısı benimle renkler hakkında uzun uzun konuşup karanlıkta turuncu, pembe, sarı puantiyeler görmemi sağlayan, huzur dolu ses tonuyla içimi ısıtan en tatlı iyi geceler öpücüğüm.
  • bir nevi kültür yumağı olsa gerek ki ne zaman tiyartoya, caz konserine vs.ye gitsem karşımda bitiveriyo..
    ya da klonları var, salmış ankaranın dört bir yanına..
  • nasıl özledim ben bu çıtır gofreti anlatamam*...
  • yuksek organizasyon yetenegi, iki telefonla kotuye giden bir sureci lehe cevirme; karizma di$ilik yuksek lojistik destek.. ne ararsan var, mcgyver cakisi gibi hatun. holiganiyim.
  • yüzük kardeşi şirin insan. şahane de muhabbeti var. yaşıma inanamadı, yaşına inanamadım.

sık sık görüşmek bünyeye süper faydalı gelir diye düşündürüyor bir de. *

edit: bir de hoover hediye etti bana * *. kendisine bir teşekkürü borç bilirim. saygılar sunarım.
  • gözümde tütüyor bu ay tanrıçası benim, buralara geldik hasret kaldık, ahh ah...*
  • en güzel yolculuk battaniyesi.
  • her zaman, her şart altında, benden öte dünyada benim için en kıymetli varlık.
hesabın var mı? giriş yap