159 entry daha
  • bugün riva kasaba evlerinde balkonda otururken bu yaratık ile göz göze geldim.

nasıl anlatılır bilmiyorum ama bu kan emmiyor, damarda petrol sondajı yapıyor şerefsiz. buna sinek ısırığı denmez. baya kasten kesici aletle adam yaralamaktan, gasptan yargılanması lazım. kızılay bunun çektiği kanın çeyreğini çekince soda, kek filan veriyor bayılmayın diye.
  • bu sivrisineklerden birini öyle korkunç bir şekilde öldürmüştüm ki, bunu gören arkadaşları bir daha uğramadılar.

valla bak şaka gibi onlar da zihin sahibiymiş, ne ilaç ne başka bir şey kullanmama gerek kalmadı. camı ardına kadar açıyorum ama benim daireye girmiyorlar.

artık kendi aralarında nasıl bir muhabbet döndü bilmiyorum, beyler ikinci katı pas geçin falan mı diyorlar birbirlerine artık neyse
  • insan ırkına saf düşman olarak üreyen oçlar bunlar.

normalde de sivrisineği sevmem tamam da, ulan bu pezevenkler geliyomu gidiyomu hiç anlayamıyosunki. bizim yerli sinekler ne güzel gelirken türkü söyler gibi "zzzzdddd" sesler çıkarırdı, anlardın geldiğini gardını alırdın. mertlik vardı eskiden, yiğitlik vardı, arkadan saldırma yoktu.

bu soyunu sopunu s**tiğim sinek müsveddesi ise ne ses yapıyor ne görünüyor ne yakalanıyor. mümkün değil bunu görebilmek. ben ki normal sivrileri iyi takip eder, kondukları yere kadar gider kafalarına indiririm, ama yok abi bu başka birşey.

insanlığın birleşmek için uzaylı falan aramasına gerek yok bu o.çocuğuna karşı birleşip soyunu kökünü kurutmalıyız bence.
hesabın var mı? giriş yap