28506 entry daha
  • bebesinin ateşi var dün gece başladı hala devam ediyor. nöbet sırası bende gözümü kırpmadan onu izliyorum gurban olduğum 39.4 38.6 arası gidip geliyor
  • çok alkol...
    dolayısıyla libido..
  • bugün içime çektiğim bir kokunun tesiri ve özlem...

yeter ki... <3
  • acemi cadı izliyorum ve mutlu değilim. ikisinin birbiriyle alakası yok.
  • age of empires
    xbox
  • düşüncelere dalmak.

bazen ruhsal bir bunalım, bazen evren hakkında araştırmalar yapmak. evrenin sonsuzluğu karşısında sorun dediğimiz şeyler ne kadar anlamsız kalıyor ama o sonsuzluğu da kavrayamadığımız ve evren bir bilinmez olduğu için kendi içinde bunları düşünmekte bir sonuca çıkarmıyor. yine gündelik sorunlar akla geliyor.

paradoks gibi bir şey.
  • başımda 50 düşünce... uyku falan tutmuyor.
  • 18 saattir uyumadım inanılmaz yorucu bi gün üstüne halı saha oynadım bi diziye tutulduk işte uyutmuyor.
  • karabasan, bir türlü uyanamayıp kabusun içinde kalmak, uyku felci, adı her ne ise
    senelerdir başıma gelmiyordu, üst üste olunca uyumayıp sabahı mı etsem diye düşündürtüyor ama insan bazen o kadar yorgun oluyor ki, gözlerini açık tutamıyor.

sırayla gelseler böyle olmazdı. neyse, şimdilik çözümüm kimseyi uyandırmadan, senelerdir yaptığım gibi debe'yi okuyup gülerek uyumaya çalışmak, tabii eğer varsa; fırsatını ilk bulduğumda da kendimi dışarı atmak, sevdiğim insanlarla görüşmek.
  • karaciğerim öyle bir ağrıyor ki ne fiziksel olarak rahatım ne de psikolojik olarak.
7 entry daha
hesabın var mı? giriş yap