• yumşak ve zengin bir içimi vardır lakin gerçek bir erkek için ancak gönül eğlencesidir,amatör eğlendirir.

gerçek erkek viskisi için (bkz: the glenlivet 18)
    single malt candır.
  • chivas regal 18 gerçekten içim olarak 12 ile farklı bir viski içimi daha yumuşak ve bir tık tatlı bunu içtikten sonra 12 içesi gelmiyor insanın.
  • parası blue label içmeye yetmeyen fakirlerin yarınlar yokmuşçasına övdüğü vasat içki. içki haramdır, karaciğere zarar ve bence tadı da iğrenç. illa içecez diyosanız bunun gibi bulaşık suyundan hallice viskiler yerine benim gibi blue label için.
  • içtiğim 18 yıllık viskiler içindeki en kötü viski diyebilirim. tabii ki leş değil ama asla sınıfına ait bir kalitesi yok. viskiden anlayan kimse parasını buna harcamadığı için bütün dünyada sürekli indirimde görebilirsiniz kendisini. ben de indirimi görünce o hatayı bir kere yaptım. ikinciye asla…
  • chivas regal 18, kıyaslanacaksa öncelikle harmanlanmış viskiler ile kıyaslanması gereken bir viskidir. böyle olduğu taktirde hak ettiği yeri alacaktır.

gövdeli ve yoğun, vanilya, portakal, meşe, tarçın notalarını sonuna kadar hissedebileceğiniz fiyat/performans açısından bekleneni karşılayan %40 alkol oranı olmasına rağmen düşük alkol seviyesini hissettirmeyen bitişi ortadan uzuna doğru giden colin scott imzalı bir viskidir.

johnnie walker 18 mi, chivas regal 18 derseniz cevabım chivas 18'den yana olur ama gidip glenlivet 18 mi derseniz bu kıyası yapmayın tabi ki glenlivet 18 derim.

slainte- slainte mhath - salute

edit: glenlivet 18, glenfiddich 18 ise %40 alkol oranıyla diğer single maltlarla kıyaslandığında hayal kırıklığı yaratırlar.

glenfiddich xx: #140964755
    viski saklama koşulları: #140906826
  • royal salute ile o kadar farklı ki başka bir marka sandım fiyatını hakeder mi bilemedim ortalama üstü
  • şişedeki bütün içkinin 18 yıllık mı yoksa viski özütünün 18 yıllık olup güncel tarihteki alkollerle mi birleşerek şişelendiğini bir türlü anlamadım, bilenler yeşillendirirse sevinirim.
  • the history plays into the success of chivas regal 18 as it showcases the art of blending fine whisky. ıt takes many years of training to continually produce a signature taste from a diverse stock of whiskies. developed by renowned master blender colin scott, this particular dram is made of over 20 grain and malt whiskies that are each aged for at least 18 years. the featured whisky in the blend is a speyside malt from strathisla that is crafted specifically for this whisky. chivas regal 18 is bottled at 40 percent alcohol by volume (80 proof).

içeriği en az 18 yıllık bileşenlerden oluşan viski
  • iki şişe var hediye geldi. içmeye kıyamıyorum. ölmesini beklediğim birisi var, o haberi aldığım an başlasın şenlik.
  • oldukça zengin tatlar alınabilen iskoç viskisi. keyif alınası.
hesabın var mı? giriş yap