• parıldayan, aydınlatan sıcacık bir ışık gibi bu.
    hiç erimeyen mum sadeliği, bitmeyen enerji.
  • sabaha kadar dır dır edip beni uyutmadığı gibi sinirlendiği birine, hayatımda hiç duymadığım küfürü ederek* gecenin bir saatinde beni gülme krizine sokmuş, "bu küfürü sözlüğe yazarsan titerim" diyerek ne kadar terbiyesiz olduğunu ispatlamış bir bayandır.
  • hiç beklenmedik zamanlarda gelip yüzünüze konan gülümseme.
    ama sen hep gülümse.
  • öyle iki kelime attırayım da gönlü olsun havası oluyor insanın içinde.birşeyler karalayayım da kalsın da olmuyor bazen.bazı insanlar vardır karalanmıştır zaten her daim.kararmıştır önü arkası,çizgiler gönül titretmekten ziyade sert sınırlar koyar o anlarda.işte o zorlar insanı, çok zorlar hem de.yazdıklarına bittiğim insan,beni şöyle etkileyen insan zırvalıktan ziyade huzur veren bir insandır kendisi,kendisi bilmese de.üçüncü şahıslara birşey ifade etmeyen şeyler yazmadan çok zor anlatmak courtney i.belki de güzelliği buradan kaynaklanıyordur küçük gülümsemelerin.küçük gülümsemeler evet,tıpkı gummy haribolardaki gibi,yumuşak,şekerli,hafif kabuklu ama güzel kokulu.hiç durmadan gülümsemek yerine küçük küçük bakmak da yeterli oluyor bazen,tıpkı minik bir kedi gibi..
  • seneler sonra bir kadıköy dönüşü minibüste rastladığım güleryüzlü insan.maziden tanıdık bir simaya rastlamanın verdiği mutluluğun yanında, bu simanın tıpkı eski günlerde olduğu gibi neşesinden birşey kaybetmediğini görmek,bu vesileyle karşılıklı iki kelam edebilmek te hoştu.
    yılların, dışını değiştirip te içini değiştiremediklerinden diyeyim o halde...
  • (bkz: oh my god)
  • her ne kadar çaylak olsa da kalbimizdeki yeri bambaşka olan yazar.**
  • kanatlarini sozluk vestiyerinde asili gordugum ve bir daha hic takmamasini diledigim eski caylak. (bkz: welcome back)
  • en deli, en sinirli, en neşeli hallerine şahitliğim vardır. üstelik çaylak olunca nasıl ağladığını, çaylaklıktan çıkınca da nasıl gülme krizine girip sevinçten çığlıklar attığına da şahidimdir. "courtney çok tatlı, çok şirin kzımış çok sevdim ben" diyenlere buradan sesleniyorum; sinirli halini görmeyin, görürseniz de tabana kuvvet kaçın.
  • eksi sozluk 6 yasinda zirvesi'nin ender güler yüzlülerinden.
hesabın var mı? giriş yap