• buradan izlenebilecek 3 ocak tarihli ehlisünnet tv yayını. hanım kardeşimizin tek başına mücadelesi gerçekten takdire şayan doğrusu.

--- spoiler ---

ortalarda "ateist kız"ımızın kadın-erkek eşitliğinden, insanların birbirlerini günahkar/günahkar değil şeklinde kategorize etmesinden bahsetmesinin akabinde arkadaki kıvırcık saçlı mücahit kardeşimiz "ablam hz. havva nerden yaratılmış biliyor musun? adem aleyhisselam'ın sol kaburga kemiğinden yaratılmış" diyerek kadın-erkek eşitliğinin islam'da olduğunu örneklendirerek açıklayıp gönüllere su serpmiştir.

--- spoiler ---

edit: benzer tartışmanın level 2 hard versiyonu ise buradan izlelenebilir. bu sefer dozaj kaçmış gene her zamanki loop'a girilmiş. sarıklı arkadaş provokatör konuşsaydı muhtemelen iki grup birbirine girerdi. keşke hep ilk videodaki gibi tartışılsa ama memleketin mayasında yok ki bağıran haklı olduğunu sanıyor.
  • ülkedeki hiçbir tipe tahammülümün kalmadığını fark ettiren yayındır. ses tonları bile canımı sıktı yani 20 saniye dayanabildim.
  • ben butun diretmelere garsiyim..hadi lan ordan derler adama
  • klasik demeçler verilen boş muhabbettir. akla ilk gelen argümanlarla nereye kadar.
  • bence fena değildi lan aslında. güzel güzel konuşmuşlar işte.
  • yıllardan beri bitmeyen enteresan kemalist şakirt tartışmalarından biri.

bırakın insanlar neyi yaşarsa neyi düşünüyorsa ona göre yaşasın mutlu olsun yoksa kimseyi düşüncelerinizle kendi inandığınız doğrultuya çekemezsiniz. inanmayan insanı ne kadar ikna etme çabasına girerseniz girin daha çok itici bi hal alır adam inanacaksa bile tek kelimeyle vazgeçer..

bu tartışmalar bitmez
  • videonun tamamını henüz izlemedim. tamamanını izledikten sonra belki editlerim burayı.

yalnız şunu söylemek istiyorum. http://youtu.be/1wxx_uejcza?t=2m35s buradan 3:05 e kadar sadece ehlisünette tv nin spikerinin bakışlarını inceleyin. bu bakışı çok iyi biliyorum sen ne dersen de benim umrumda değil şeklinde alaycı bir bakış. aynı zamanda karşındakini aşağılayıcı bir bakış. bazen yüz hatları herşeyi belli eder. sen oturup 2 kelam edeyim derdimi anlatayım dersin ama adamın gram umrunda olmazsın. boş yere uğraşmasın orada hanımkızımız.
  • ehli-sünnet tv elemanının belki de bugüne kadar söylediği en doğru cümleyi barındıran münazara.

--- spoiler ---
    bu ülkede devletin gücünü elini alan, ötekilere zulmetti
    --- spoiler ---.

3 aşağı 5 yukarı böyle dedi.

kız bu cümleden sonra akp dahil mi diye sormayı aklına getirse daha güzel olurdu.

şişko kardeş buraları okursa cevaplasın, bu cümleye akp dahil mi?
  • muhabirin iskilipli atıf hoca'nın asılma nedenini bilmediğini göstermesi bakımından önemlidir.

diğer önemli husus, yine muhabirin "ben bütün diretmelere karşıyım" demesi. komik la komik.
hesabın var mı? giriş yap