41705 entry daha
  • görebilene aşağıdaki isimler bazı şeyleri açıklıyor. istediğiniz şey gerçekten erdoğan'sız akp mi? istediğiniz şey, türk milleti ağır vergiler altında ezilirken, etnik grupların sizi sömürmesi mi?

--- spoiler ---

almanya cumhurbaşkanı steinmeier'in bugünkü istanbul gezisinde ekrem imamoğlu, abdullah gül, hdp eşbaşkanı mithat sancar, feridun sinirlioğlu hazır bulundu.

https://x.com/m3vzu/status/1782497612525949171

--- spoiler ---
  • gönüllü ataşehir chp teşkilatının bir ferdi olarak ekrem başkanımızı yedirmeyiz. biiznillah 2028'de ekrem başkanımızı cumhurbaşkanı yapacağız.

23 nisan 2028 tarihinde cumhurbaşkanı olacak inşallah.
  • devlet içinde paralel yapı kurmuş ve anayasal hakkımız olan haber alma , özgür kanat oluşturma, seçme gibi temel şeylere karşı psikolojik harekat düzenleyen bir oktroll ya da ekotroll yapılanması mı var ? tâbii ki hayır. bu söylem ile aktroll olayını sulandırmaya çalışan ve sahte düşman yaratan troller var. ağır suç işliyorlar. ayrıca komplo teorisi yayıyorlar sürekli. tarikatlarla uluslararası vakıfları kıyaslıyorlar. geçin bunları.

dünya lideri ekrem imamoğlu daha çok görüşme yapmalı bence.

geçen tufaya geldim. yerel halk söylemini yeni sandım. o gün ekrem imamoğlu'nun sunumu vardı, orada söyledi sandım. halbuki aktrollere karşı uyanık haldeyim güya. adamlar 2021deki konuşmayı yaymış. muhtemelen mehmet şimşek gündemine alternatif olarak psikolojik operasyon yaptılar. (bkz: imamoğlu'nun yerel halk söylemi/@fakir johny)

oysa asrın belediye başkanı çok güzel anlatmış bu konuyu. sorun nedir ortaya koymuş. sığınmacılar var diye iyi partiye, hdp'ye ya da zafer partisine de kızmamış. bana ya da bizim mahalledeki fırın sahibi hasan amcaya da kızmamış. hatta kuaför salonu sahibi selin hanıma da saldırmamıs. oğlum hem neden saldırsın onlara? onlar mı getirdi? böl parçala yönet yapıp öfkeyi alakasız kişilere hedefleyip sorumluyu mu korusun? bakın ne güzel konuşmuş iki gözümün çiçeği.

https://twitter.com/…?t=j8qpkgseleigt1xh_wt3bw&s=19

(bkz: mavi tikli algı teröristleri)
    (bkz: sulandırma taktikleri)
    bir yalan olarak (bkz: muhalefetteki atatürk karşıtı ittifak)

tanım: karınca misali entry girip başarılar dilediğim büyük başkan.
  • muhalefette çözüm süreci denen rezilliği geri getirmek isteyen, atatürk'ün kurduğu milli ve üniter devlet yapısına karşı olan, atatürk'ün 6 ilkesinden biri olan milliyetçiliğe kökünden karşı olan, batıya yaranmak adına kıbrıs'ı, mavi vatanı, ege'deki adaları yunanistan'a peşkeş çekmeye hazır olan, tunceli'ye dersim diyen,hdp'li belediyelere özerklik vermek isteyen, khk ile görevden alınan fetö iltisaklıları devlete geri almak isteyen atatürk karşıtı bir ittifak vardır.

2023 seçimlerinde anketlerin tamamında halktan en çok desteği almasına rağmen mansur yavaş'ın aday olmasını engelleyen de bu atatürk karşıtı ittifaktır.

zira bu atatürk karşıtı ittifak seçimi kazanmak için illa dem'e ve anayasa değişikliği isteyen akp eskilerine mecbur olduğumuz algısını yaymışlardır. ne dem'e, ne de akp eskilerine ihtiyaç duymadan seçimi kazanabilen mansur yavaş ise muhalefetteki atatürk karşıtları için çok büyük bir tehdittir. öyle ki mansur yavaş'ın cumhurbaşkanı olmasındansa seçimi kaybetmeyi tercih etmişlerdir.

2023'te atatürkçü birisinin cumhurbaşkanı olmasını engelleyen bu atatürk karşıtı ittifak daha bugünden 2028 için de başta mansur yavaş ve ümit özdağ olmak üzere tüm atatürkçüler aleyhine algı operasyonu yapmaya başlamışlardır.

tanım: istabul büyükşehir belediye başkanı
  • bayramlarda toplu taşımayı bedava yaparak bize iyilik yapmadığını umarım anlar.
  • abdullah gül kankasıyla poz vermistir.

https://twitter.com/…?t=sowx9acptnhi6qe6bzsdow&s=19
  • kafaya koydu akp oylarını chp'ye transfer edecek. tek amacı chp'den oy almak olan %2-3'lük partileri rahatsız etmesi çok doğal. onlar hem akp-mhp'den oy alamıyor hem de chp'nin iktidardan oy almasını istemiyorlar. yersen gerçek muhalif onlar...
  • ai dan yapıyorum, burdan böyle damıtıyorum, ihtiyacım kadar yapıyorum.ekrem imamoğlu seninle istanbul şarkısı
  • twitter instagram tiktok facebook gibi sosyal medya seçeneklerimizin olduğu bu yüzyılda kişisel numaralara mesaj atmaya ısrarla devam eden büyük sms başkanı
  • küreselcilerin bize; alın lan bunu seçin, eşek gibi seçeceksiniz diye sunduğu zat. ben bu filmi 22 yıl önce görüştüm. o zaman aynı güç bize; alın bak bu rte, bunu seçeceksiniz demişlerdi ve bizim millet de seçmişti. he tabi biz sağda solda yırtınmıştık, bu adam şunlarla görüştü, bilmem kaç kere beyaz saraya gitti diye de herkes bizle dalga geçmişti. şimdi 22 sene sonra aynı hikaye. ama bu defa gıkımı çıkarmam, hiç kimseye de aç gözünü gör demem. bana ne lan.

yıllar geçiyor, film değişmiyor, senaryo hep aynı, tek değişen başrol oyuncuları. halen bağımsız bir ülke olduğumuzu düşünenler varsa onlara elimdeki köprüyü satabilirim. rte ile başlatılan bop, ekrem ile tamamlanacak işte. bunu görmemek için ya partizan, ya cahil ya da yakın tarihi bilmemek gerekiyor.

oğlum bu nasıl bir karedir lan, kimler kimlerle beraber, bu nasıl bir simülasyondur;

https://x.com/m3vzu/status/1782497612525949171
167 entry daha
hesabın var mı? giriş yap