• feminist olup takımının sadece kadın ve çocuklara oynadığı cezalı maçlarına gitmekten büyük zevk duyar.
  • entellektüel olmaya çalışan türk kızı ise entellektüel olmaya çalışan herhangi birisi gibi saygı duyulası bir insandır. "entel" olmaya, yani sadece dışarıdan entellektüel görünmeye çalışan bir türk kızıysa da aynı şeyi yapan herhangi birisi gibi vaktini ve enerjisini boşa harcamaktadır. yazıktır. türk olmasının konuyla hiçbir alakası yoktur. başlatmayın saçma sapan türk diye kıl diye püsür diye insanları ezmeye çalışmanızdan.
  • bunları düdükleyecem diye ne adamlar telef oldu beaa. film, müzik, edebiyat, sanat festivalleri, boyuna takılan o acaip şeyler, küpeler. he bide yann tiersen vardı di mi la adajajfajfsfj
  • nuri bilge ceylan diyince ebleh ebleh bakan bir kız olmasındansa entel olmaya çalışması daha iyidir. sikeyim eleştirenleri size bir şey olmasın! özür dilerin cinsiyetçi bir söylemde bulundum kızlar kıps.
  • güzel kızdır ne var lan? kız istediği gibi davranıyor sanane? türk kızlarının kalitesinin gösterir yapmak istediği hareketler tabi bu gelişme kezbanları maalesef bağlamıyor hala çok sayıda kezban mevcut.
  • bu sefer hakikaten şaşırttın beni sözlük. enteresan. şunu izler, bunu okur, şuraya gider, bunları dinler falan filan bin tane şey yazılmış ama final ''allah belasını versin''e bağlanmış. tüm gün çekirdek çitleyerek kral tv izleyen kızlarımız da var. onlardan verelim? ama onları da beğenmiyordunuz pardon. futbol, kadın, araba üçgeninde dönüp duran kitlenin kendini nimetten sayması çok hoş. neymiş entel olmaya çalışıyormuş, vay efendim okuyormuş, öğrenmeye çalışıyormuş. hakikaten çok fena şeyler bunlar. hele ki otobüste kitap okumak falan kabul edilebilir bir yanı yok yani. insanlıktan çıkmış bunlar. sonuç olarak ben hak verdim. kızlar çok salak, erkekler çok zeki. karnem inşallah hep beş olur. babam bisiklet alacak.
  • bıyık altından gülerek "entellik sana hiç yakışmıyor" dendiğinde normal haline olanca hızıyla dönen kızdır.
  • entel olmaya çalışırken komik duruma düşen kız.
  • (bkz: paulo coelho)
hesabın var mı? giriş yap