• eski bakan erdoğan bayraktar görevini yapan güvenlik görevlisine saldırmıştır. para, güç ve korumaların kalabalığı olunca görevini yapan garibana saldırma hakkınız var tabi. delikanlılar sizi.

kaynak: https://t.co/yhvldipvut

edit: inşallah güvenlik görevlisini ekmeğinden edecek kadar kansızlaşmazlar.
  • 1600 tl maaşla çalışan gariban güvenlikçiyi linç eden haşmetli. sanırım bu güvenlikçi arkadaş akp' ye oy vermiştir. ben vermedim sen vermedin kim verdi?

edit: bayraktar garibanı ayağına çağırıp özür diletmiş. sarılıp resim vermişler. kınamayın ne yapsın çocuk!
  • günü geldiğinde hakim kendisinden kimliğini doğrulamasını istediğinde ona saldıramayacak, ellerini önünde kavuşturacak adamın yaptığı eşkiyalık. bu devir döner beyler.
    (bkz: pardon adam dedim)
  • güvenlik görevlisi büyük ihtimalle paraleldir veya bir akrabası paraleldir olmadı patronu paraleldir bu nedenle hak etmistir. vatandas zaten uzaktan zevk almıyordu bakanımız hizmeti vatandaşın ayağına getirmiş. sağol bakanım.
  • reisten dayak yiye yiye her sorunun şiddetle çözüleceği yanılgısına kapılan bir kişinin yaptığı suç içeren hareket.
  • size bu özgüveni verenlerin allah belasını versin!
  • 45. ve 47. saniye arasını defalarca izlemek bir nebze olsun rahatlatacaktır sizi.
    bayraktarin geldiği gibi gitmesi.
  • baksan da döneminde iktidarın en "naif" bakanlarından biri olarak görünüyordu. yazık, çok yazık... kendisi için değil, türkiye için, türk milleti için yazık...
  • tek kelime ile barbarlıktır. zamanı geldiğinde, o emekçiye kalkan ellerin halk tarafından nereye sokulacağını hep beraber göreceğiz.
  • erdoğan bayraktar beyefendiye şimdiden geçmiş olsun diyorum, çünkü hiç şüphesiz, allah zalimleri hakkıyla bilendir.
hesabın var mı? giriş yap