• chp içindeki elitistlerden, sırtı rahat. dolayısıyla kılıçdaroğlu'suna laf getirtmez. milletvekili maaşı ooooohhhhhhhhh! tabii "bugün iktidarı gönderemedik, yarın göndeririz." demeyi bilir! evine et, süt, peynir her şeyi alabiliyor, benzin de rahat, yurt dışı seyahatleri hepten rahat! chp içindeki bu elitist kesime sinir oluyorum. bunların alayını tasfiye etmek lazım.
  • tavrından,sesindeki seviyeden,kameralara bakışındaki üst perdeden,küçük dağları ben yarattım tavrından rahatsız olan sanırım sadece ben değilim.

yeter yeter!in o üzerinde gezdiğin bulutlardan!
    ne içinde bulunduğun partiyi nede makamı hak etmiyorsun!
  • kaybedilen her seçimde kazandık diye açıklama yapmıştır.
  • adamın dedesi bakan, babası bakan, amcası bakan, yine bakan büyük dayıları var. ne aileymiş süper aile herhalde. bu ne kardeşim ülkenin kaymağını yiye yiye bitirmemişsiniz. chpyi kendi malları zannetmeleri bundan herhalde, al babacım sen buraya otur bak amcan, dayın da burda hadi ye bakalım babacım chpyi, ye yiyebildiğin kadar.
  • ünlü chp fosillerinden birisidir.
  • hiç utanması var mi merak ediyorum.

su partiye zerre katkin yok.
  • son 6 dönemde tekirdağ'dan milletvekili seçilmiş kişi. (23, 24, 25, 26, 27, 28. dönemler)
    babası orhan öztrak da 3 dönem milletvekilliği yapmış. (12, 13, 14. dönemler)
    dede faik öztrak da 8 dönem milletvekilliği yapmış. (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8. dönemler)

tbmm'nin 28 döneminden 17'sine vekil sokmuş bir ailenin mensubu. tabii ki chp'den.
  • zarar mı katkı mı kararsızım ama ön planda olmasına pek gerek yok gibi duruyor.
  • istifa lütfen.
  • chp babasının malıdır. kendisi 56 dönemdir mv, babası 86 dönem yapmış, dedesi 36 dönem. açın bakın. bu adamların meclise, ülkeye ne gibi bir faydası var anlamıyorum.
hesabın var mı? giriş yap