• yazık
  • chp'nin bir an önce bu şahsın belediye başkanlığından istifasını istemesi gerekir. ayrıca partiden ihracı için de işlemler hemen başlatılmalı. yapamıyorsanız da çıkın açıklayın, "bizim kimseden farkımız yok" diye.
  • olaydan haberim bile yoktu.

yaşasın ekşisözlük.

ufak bir arama yaptığımda belediye başkanı ve şoförü için 10 ar yıl hapis cezası isteniyormuş.
  • fethiye sulh ceza hakimliği'nin alim karaca'nın talebi üzerine verdiği 24.12.2020 tarih ve 2020/4220 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • entry sildirmenin insani daha meşhur ettiğini bilmeyen bir başkanın yaptığı olay.
  • vay maganda vay. şu ana kadar haberim yoktu olaydan şimdi araştıracak ve magandalığını tüm tanıdıklarıma anlatacağım.

insanlığı öğreneceksiniz.

maganda.

ekleme: olayı buldum

--- odatv'den alıntı ---

muğla'nın fethiye ilçesine tatil için gelen çağlar özbakır(31), trafikte tartıştığı fethiye belediye başkanı alim karaca ile korumasının kendisine hakaret ederek otomobiline zarar verdiği iddiasıyla polise şikayetçi oldu. özbakır, belediye başkanı karaca'nın kendisini ve yanındaki kız arkadaşını, 'sizi öldüreceğim. fethiye'ye gömeceğim' diyerek tehdit ettiğini ileri sürerek trafik magandalığı ile suçladı.

ankara'dan muğla'nın fethiye ilçesine kız arkadaşı ile tatile gelen çağlar özbakır, dün saat 20.30 sıralarında, otomobilleriyle tur atarken iddiaya göre, arkasından gelen aracın sürücüsüyle tartışmaya başladı. bir süre sonra otomobilini kenara çeken özbakır ile diğer araçtaki 2 kişi arasındaki tartışma büyüdü. özbakır'a hakaret eden otomobildeki 3 kişiden 2'si, otomobiline de zarar verdi. özbakır, fethiye ilçe emniyet müdürlüğü'ne gidip, şikayetçi olduğunda, kendisi ile tartışan kişinin chp'li fethiye belediye başkanı alim karaca ve şoförü olduğunu öğrendi.

sizi öldüreceğim, fethiye'ye gömeceğim

özbakır konuyla ilgili dha muhabirine yaptığı açıklamada, iki gün önce muğla'ya tatile geldim, bugün dönmek zorunda kalıyorum. sebebi kendisinin belediye başkanı olduğunu söyleyen ve benim de ismini internetten teyit ettiğim kişi. aracıma dün saldırıp, hasar verdi. küfürler yağdırıp, içerisinde kadın olduğunu belirtmeme rağmen aracıma saldırttı. tekme attı hakkında şikayetçi oldum. ısrarla kendisi açıklama yapmıyor, mobese kayıtları duruyor. mobese kayıtları için avukatıma dilekçe yazacağım. umarım bir an önce bu sorun düzelir. dünyanın en güzel koylarına sahip fethiye'ye bir tane maganda belediye başkanı seçtirmiş partisi. bir şehir magandası, kadın cinayetlerinin olduğu bir dönemde arabama saldırdı. özellikle, 'kadın var' dediğim alana gitti, camını yumrukladı. sinkaflı küfürler eşliğinde aracımı takip etti, ardımdan koşup, 'sizi öldüreceğim. fethiye'ye gömeceğim' diyerek, tehdit etti. birçok görgü tanığı var. fethiye yeni cami bölgesindeki birçok kişi olayı görmüştür. olayın yaşandığı trafik ışıklarının olduğu yerde mobese kamerası kayıtları vardır. bizim endişemiz oradaki mobese kayıtlarının silinmesi ve oradaki olayı gören halkın sindirilmesi. bu işin peşini bırakmayacağım. adaleti sonuna kadar arayacağım. fethiye belediye başkanı'ndan şikayetçi oldum dedi.
    --- odatv'den alıntı ---
  • bu işte ak-kırmızı farketmiyor.
    kim gücü eline alırsa aynı şeyi yapıyor.

kemal kılıçdaroğlu bu da senin ayıbın olsun.
  • chpnin akpden farklı olmadığını göstermiştir.

edit: bunu kanıtlayan bir diğer kişi ise çankaya belediye başkanı (bkz: alper tasdelen) bir sürü şikayet var ama yıllardır bu adam tek aday. artık gitmeyeceğinden o kadar emin ki, vatandaşların olumsuz yorumlarını silerek bu vurdumduymazlığını gösteriyor.
  • hadi millet başlıyoruz.

t: sildirme olmasa haberimin olmayacağı hadise.
  • işi başlık sildirmeye kadar getirdiyse demek ki haksızmiş anlamı çıkıyor. bu fethiye de birşeyler var bir önceki başkanda mimliydi.
hesabın var mı? giriş yap