aynı isimde "gaddar" başlığı da var
472 entry daha
  • dizideki herkes manyak net :) hayretler içinde izliyorum hem mafyalar hem robin hood' tan bozma yine mafyatik tipler, komikler, annelerini özlüyorlar, seviyorlar ama yine elleri silahlı vurdulu kırdılı ama erdal özyağcılar tek başına kadro, heyecanlı ve sürükleyici. ayrıca konuk oyuncu ibrahim çelikkol' un ölüm sahnesi, lan oğlum ölüyorsun ölürken bile seksi olmayı nasıl başarıyorsun? güzel böyle devam.
  • konusu olmayan dizi. anime gibi günlük olayları anlatıp geçiyorlar.

ana karaktere, kurtlar vadisi - polat alemdar tarzı bir misyon yuklenmedikçe ekran ömrünün uzun olacağını düşünmüyorum, oradan oraya savruluyor karakter.
  • şu anki diziler arasında en izlenebilir, en komik dizi kesinlikle.
    diğer diziler gibi aşk, meşk, aldatma, ihtiraslar, zenginlerin konak hayatları, "gerçek hayattan alınmıştır" gibi yazıp saçma sapan senaryolar yoktur.

izlemelik, çıtır dizidir. komedi dizisi olmadığı halde şu anki komedilerden daha komik sahneleri vardır.
    mesut karakteri harika olmuş. bu adam gerçek hayatında da böyle olabilir yoksa bu kadar iyi oynanabilecek bir karakter değil bu.
  • aşırı güzel bir dizi çekiyorlar tebrik ederim hepsini. şuan en kaliteli yapım kesinlikle. çağatay'ı beğenmezdim normalde ama dizi gerçekten güzel ve sürükleyici, umarım ömrü uzun olur. bu arada dandun mesut karakteri kadar komik bir karakter hiç bir dram-aksiyon dizisinde görmedim, gülmekten tıkanıyorum izlerken.

-askerde tankçıydım ben
  • daha komik ve absürt olmaya devam ederek ve güzel kızları (ki üç tane birbirinden güzel kız var) güzel adamlara vererek çok büyük olmasa da kemik bir izleyici kitlesi sağlayabilir. korkut ve kalander’in erken gitmesi kayıp oldu, umarım yerleri doldurulabilir. böyle kısa süreli gelip gidecek kaliteli kötülerle devam ederse şahane olur.

müdür’ün arkasında kim var?
    müdür’ün özel hayatı neydi?
    kurt’un (kurtçuğum dedi ekber, komikti) geçmişi nedir?

aydan giderek sempati topluyor (zaten güzel kız).

leyla ve nilüfer şu anda sadece güzellikleriyle göz dolduruyor ama içlerindeki cevher çıkartılabilir.
29 entry daha
hesabın var mı? giriş yap