48567 entry daha
  • son 30 yılda kurduğu dominasyonla, neredeyse 120 yıllık camiaya sike sike logo değiştirtmiş büyük kulüp. aklımı aldı bu büyüklük, eyvallah beyler.

hahahahahahahahahahahahahahaha
  • 8 almazsa bir bok yapamayacak takım. sen avrupa maçlarına sergio yla çıkarsan dübüründen kan alırlar.
    adı geçen tielemans ve kante alınır, icardi, torreira ve raşit de kalırsa seyreyle cümbüşü. kaleye uğurcan olabilir deniyor. guerrero da boşta. erden başkan paraya kiyarsa;
    ugrucan
    guerrero-bardakci-ross-dübua
    torreira ya da kante- tielemans
    kerem-zaniolo-raşit
    icardi
    var bir hayalimiz.
  • çeyru guerro, kante, tilemans alınacak ama stoper rossa emanet edilecek :. ( ağlamıyorum gözüme özgüven kaçtı :)
  • ezeli rakibine logo değiştirten kulüp. kaç yıldır spor takip ederim, hayatımda bunu ilk defa gördüm.

bu nasıl büyüklük be kardeşim.
  • tranferle ilgili ilk yapacağı iş piç oyuncu ( sempatik, güler yüzlü, fırlama ) kontenjanındaki mata'yı teknik kadroya çekmesi gereken takım.

tek yapması gereken gençlere teknik ve tecrübelerini aktarmak. kim bilir bu sene ne kadar çok öğretti.

mertensin yedek kulübesinde mata'nın yerini alması gerekir.

geçen yaz gs'nin yerlileri kalitesiz deniliyor fbnin iyi deniliyordu.

ben ise emre mor, komutan, irfan can, serdar aziz, serdar dursun ve hiç oymayan nazım sangare mi kaliteli diyordum. görüldüğü üzere fb nin yerli oyuncuları kaliteli önermesi klasik fb medyasının safsatasıymış!
    hatta o listeye samet te katıldı.

geniş kadro ama birbirinin aynısı oyuncular da safsataymış. büyük takım zırt pırt rotasyonlu oynamaz deyince bizi itin götüne sokuyorlardı. amk city si neden zırt pırt rotasyon yapmıyor? neden olacak kadro istikrarı ve oyun ezberi için.

mesela farkındaysanız gs çok az sakat verdi. bir tek kazımcan uzun sakatlık yaşadı.

oysa fb revir gibiydi. şimdi diyeceksin ki fb avrupa da çok maç yaptı. dönüp bakıyoruz fikstüre, 3 kasımdan beri avrupa'da 2 maç yapmış, sevilla maçları. yani bunlar hep mazeret, hep safsata.

demek ki buradan anlayacağınız şey okan buruk'un antreman teknikleri de daha iyi.

bir diğer konuda gs kırmızı kart görmüyor safsatası. olm sizler topu kapmak için lambur lumbur girişiyorsunuz, o yüzden de çok sakat vermiş olabilirsiniz. gs öyle top oynamıyor* tabi bazı tartışmalı pozisyonlar olabilir ama kerem aktürkoğlu 16.09.2022 tarihinden beri 3. sarı kartıyla oynuyor. geçen sezon 5 sarı kart ile oynamış. yani teknik ekip keremi kart görmemesi için çok iyi telkin yapmış. kerem sakatlık veya 2 maç kart yüzünden oynamasa takım çok zora girerdi. afferin sana kerem! hepimiz icardi diyoruz ama adam asist kralı hakkını teslim edin! 9 gol 10 asist ile 19 gole katkı yapmış.

biraz bunları da görün..

edi: benim için mertens de piç oyuncu kontenjanındadır*
  • muslera boey nelsson dubois oliveira torreira mertens mata rashica icardi gibi üst düzey isimler varsa şampiyon da olursun.
  • büyük maçlarda kombine transferi olayını çözmesi gereken kulüp. karaborsayı engellemek için sadece kulübe devir yapabiliyorsun iyi hoş da insanlar eşine dostuna da veremiyor bileti. önümüzdeki sene buna bir çözüm bulunmalı.
  • cumhuriyetin 100. yılında şampiyon olmuş spor kulübü. galatasaray'ı da galatasaray'lı yazarları da tebrik ediyor ve şampiyonlar liginde başarılar diliyorum.

not: beşiktaş'lı bir sözlük yazarı.

ayrıca:
    (bkz: galatasaray/#112487760)
  • yine yeniden şampiyon olan takım. bu takım için şampiyonluk vakayi adiyeden. çok da büyütülecek bir yanı yok.
  • normalde futbol başlıklarına girdi girmeyi sevmiyorum. ama artık psikolojisi ne kadar bozuk bir taraftar profiline sahipse bazı fenerbahçe taraftarları böyle entryler girmesine sebep olan türkiye'nin ak yüzü olan takımıma gelen bu yorumlara susmak hakikaten can sıkıcı oluyor.

yaa insan biraz utanır ya bu entry girerken son 40 yılda zar zor sadece 3 başkan değiştirebilmişsiniz. her gelen babasının çiftliği gibi öttürmüş klubü. o kadar başarısızlığa rağmen hep dış güçleri sebep göstererek düşman yaratmış, taraftarı koyun gibi gütmeye çalışmış. elinde hiçbir koz kalmayınca hayal dünyasından 2 yıldız çıkarıp formasına eklemiş başkanlara sahip takım türkiye'nin modern yüzü oluyor. ama en küçük başarısızlıkta başkan gönderen, şampiyonluklarının yarısının altında imzası olan hocasına yeter çekil diyen takım akp oluyor.

ya senin gibilere sövmek bile saçmalık, acil şifalar dilerim sadece.

temeli türkiye'nin batılılaşma hareketinin başladığı dönemde kurulan mekteb-i sultani'ye dayanan, maksadı ingilizler gibi toplu bir halde oynayarak, bir renge ve bir isme sahip olup ve türk olmayan takımları yenmeyi kendine şiar edinmiş kurucuya sahip olan seksi spor klubüdür galatasaray.
9125 entry daha
hesabın var mı? giriş yap