aynı isimde "gibi" başlığı da var
  • 7/24 esra erol izleyen anneme ilk dört bölümüne baktırdığım dizi.
    yorumu; çok absürt, diye oldu*
  • yeni bölüm fragmanlarından bir şey anlamak hemen hemen imkansız söz konusu gibi iken. ama sanıyorum yeni bölümde karakterlerin geçmişteki hallerinden bir kesit izleyeceğiz.

--- spoiler ---

muhtemelen fragmanın başındaki ses tanju pisliğine ait, “tuzunuz kuru, keyfiniz yerinde” diyen eleman da tanju'nun gençliği olabilir ve yine sanıyorum ki ersoy kardeşimizin de kırtasiyeci mustafa abiden dayak yeme anlarını izleyebileceğiz bu bölümde.

--- spoiler ---

“ağzın bal yesin kardeşim”
  • 5x3 ile atlanta'yı hatırlatan dizi. şako, atlanta'dan çıkmışcasına absürt bir mekandı. heralde donald glover'a izletseler baya beğenirmiş.
  • çaça ve cosplay bölümünün henüz onbeşinci dakikasından geliyorum.

beni anırarak güldürdüğünüz için çok teşekkürler. manitu da sizi güldürsün!
  • yılmaz'ın müdavimi olduğu kafede şefik diye bağırması, nasıl koyduk ama! çağrışımı yapan bir şefiktir. söylerken acayip keyif alıyor... *
    ilk defa gidilen bir mekanda şef garsona seslenirken şefik!! der gibi...

sağ el ayasiyla üç kere bambambam nasıl geçirdik! acayip küsnettik (belini kırdık, patlattik, delik deşik ettik) işareti ile söylenir.

-şefiiiiiikkk!!!! didididididididi(sarı taksi kornası)

yanlış mentor bölümünde şefik hocaya şefik diyememesi de bu yüzdendir, gibi...
  • gibi bitmiştir. bu sezon jenerikleri izliyoruz.
  • bugüne kadar bir çok dizi izledim. 5. sezon 3. bölüm bugüne kadar izlediğim en güzel dizi bölümü olabilir. harikaydı.
  • diziye tekrar başlayınca farkettim,oğlum bu dizide niye ünlü konuk oyuncu yok lan ? ne bileyim yanlış mentor'da akıl hocası olarak birden karşımıza bülent emin yarar çıksa falan.yada ilkkan bir bölümde kız tavlamak için oyunculuk kursuna gitse ve orda karşısına haluk bilginer çıksa.kimine göre saçma veya dizinin dokusunu bozacak birşey gibi görülebilir bu dediğim ama ben bayılıyorum bu tip şeylere.eğer böyle birşey yaşansaydı bölüm bitene kadar koca bir gülümsemeyle takip ederdim.bence var olan hikayeyi 2x güzelleştiren bir unsur olurdu.
  • acaip bir dizi.

gülüyoruz, eğleniyoruz ama alttan alta mesaj dolu dizi yapıyorlar adamlar. (bkz: feyyaz yiğit) (bkz: aziz kedi)

son bölüm şako bosphorus bu alt mesajı yoğun olan bölümlerden biriydi.

ben de bölüm içinde güldüm, keyif aldım ama adamlar ne anlatmaya çalışıyor diye kafa yorarken ümit alan'ın güzel yazısına denk geldim.

merak edenler için buyurun incelemeye. yazı
hesabın var mı? giriş yap