• adı üstünde göğüs dekoltesi. kadınlar bakılmasından rahatsız olsa giymezler zaten. şimdi böyle söyledim diye hakaretler yağar. dekoltenin amacı kadının göğüs bölgesi güzelse onu ön plana çıkarmak. mini etek giyildiğinde bacakların ortaya çıkması ya da sırtı güzel bir kadının sırt dekoltesi giymesi gibi.kadın yakıştığı,güzel hissetiği için giyiyor. biz de güzel ve seksi olduğu için bakıyoruz. ne yapalım amk kaçalım mı,gözlerimizi mi kapatalım?

http://24.media.tumblr.com/…3rpqpu1qayvd5o1_500.jpg

ps: paylaştığım kadının dekoltesi olmasa da bakılır farkındayım :))
  • kaçılmıyor ya. geçen kaldımda metrobüs beklerken ne yüzünü ne cismini hatırladığım bir kadın arka taraftan gelip önümden geçip metrobüse bindi. dekoltesi maşallah baya dekolteliydi, dantelli falan da giyinmiş. kaçamadım haliyle. erkek olsam herhalde daha uzun bakardım ama kadın olduğum için bir anlık göz takılmasıyla yakalandım yani.

erkeklere sabır diliyorum o açıdan.
  • kadınların da başına gelen bir durum. hayır, erkeklerin kıllı döşlerine bakmıyoruz. veya bakıyoruz*. her neyse.

kadın göğüs dekoltesi verirken varlığının temel dayanağını gözler önüne sermeye güdülenmiştir. "bak benim memem var. / bak memem yok. ama yine de seksiyim. / bak meme gibi bir şey var. bence giderim var." hepsinin temelinde bir "baktırma" arzusu var sonuç olarak. bakın bence de. memeye kilitlenip kalmadığınız sürece hoşumuza gidiyor bu. son yılların modası "mahcup delikanlı" mottosundan da nemalanabilirsiniz bile. kontrolsüz güç, güç olmadığı gibi, kontrolsüz bakış da sıfır getiriyle sonuçlanır. - oh yeah! otorite konuştu ahgsjfdsfd-

bir de esas kadın kadına gizli bir rekabet vardır. aynısı hepimizde olmasına rağmen biz de hala normalleştiremedik bu durumu. kadın kadına muhabbetlerin 39.8%'ini memeler ve dekolte oluşturuyor. (biri küsürat mı dedi?) herhangi bir ortamda göğüs dekolteli bir kadına en usulüne uygun kaçamak bakışı kadınlar atar. raconu daha iyi bilmemizin ötesinde, kadın buna "merak"tan bakar. erkek arzudan. aramızdaki rekabet ve merak, piyasayı takip etmek, yükselen trendleri incelemek ve tabii ki dedikodu için.

durumu fazla dillendirmeden rantını sağlayıp kenara çekilin beyler.
  • finlandiya devlet başkanının kocası pentti arajarvi'nin başına gelen kaçınılmaz olay.
    (bkz: prenses mary'nin göğüslerine bakarken yakalanmak)

http://youtu.be/n8f1kaazkcy
  • kate upton'un meydan okuduğu genç kardeşimizin de başına gelen durum.

video. beyler yavaş basın mauslara, kırılmasın.
  • sadece insanların sorunu değildir;
    http://i.imgur.com/5wrdj.jpg
  • beni bi odaya kapatip ucan araba yapmadan buradan cikis yok desinler, ertesi gun ucan arabayla cikarim o odadan. diger taraftan gogus dekoltesine bakmadan bir gun gecir sana 10 milyon euro desinler aglaya aglaya kaybederim o parayi cunku bakarim.

hatta soyle soylim de iyice fikir sahibi olun hakkimda! bogazli kazak giymis dekoltesiz kadinin goguslerine bile bakiyorum bazen ki belki sutyen giymemistir de kuru uzumleri az da olsa farkederim diye. zaaflari olan bir adamim ben.
hesabın var mı? giriş yap