• göndermeyin lan o turisti. içimizdeki irlandalı o. memleketi hizaya sokacak bir kurtarıcı adeta.
  • ulan adamı bir yumrukla 10 bira içmişe çevirdi ahaha. vur irlandalı vur, namussuzlar bir adama 15 kişi dalıyorlar.
    ayrıca (bkz: 15 kişiye saldırdım vurdum vurdum yılmadım)
  • ingiliz bulldogu ile kürt tazılarının dalaşına benzetilebilecek olay.
  • bunları esnaf diye oraya yerleştirenler şerefsiz bir kere. milletin anasına bacısına sarkanlar bunlar, gasp edenler bunlar, gördüğünüz gibi en ufak bir olayda, ellerine geçirdikleri her şeyle insanlara saldıran yine bu köpekler. adamı iyi öldürmemişler, ben en çok buna sevindim.
  • bir nuh demircan degildir.
  • dünyanın en fantastik ülkesi olduğumuzu bir kez daha kanıtlayan olaydır.yerli kaynak bitince fantastikliğimizi sürdürmek için yabancı kaynaklar devreye giriyor gördüğünüz gibi.bütün dünya türkün fantastikliği karşısında diz çökmüş durumda.
  • yıllardır şöyle adam akıllı, cehennem melekleri misali kavga arıyorum ağız tadıyla seyretmelik. ilk başlarda hah tamam bu sefer aradığımı buldum derken yine sopa, demir vileda (?) ve yanlış görmediysem o tabela değil bildiğin kumtel ocak fırlatan orospu çocuğu esnafı görünce yine üzüntüden yas tuttum, karalar bağladım.

kavga hatalı sollamadan benzeri bir video bir daha dünyaya gelmeyecek anlaşılan. gerçek kavga, gerçek yumruk işte oradaydı ya. ancak bıçağına, sopasına, kumtel setüstü ocağına güvenen değil şöyle bileğine güvenip delikanlı gibi kavga edecek adam yok ya. herkes iki yüzlü, herkes adi, şerefsiz.

al sana ülkenin manzarası.
  • sandalye sopa tabela ne varsa kullanarak en aciz şekilde kavga etmek üzere programlanmış olan yobaz gruplara iyi bi ders niteliğindedir. bugün turistleri dövmeye kalkarlar yarın ateistlerin kafasını kaya ile ezmeye çalışırlar. hepsi aynı yolun yolcusu, farklı olan herşey yokedilmeli kafasıyla yaşıyorlar.
  • esnafin yillardir uc kurus etmeyen mallari bes kurusa onlara kakaladigi icin turistlerin ocunu alan turist.
hesabın var mı? giriş yap