• dün beni şoke eden olay, bursada ortalama bir iskenderin yemek isterseniz fiyatlar böyle arkadaşlar, ortanın biraz altı iskender yemek isterseniz de fiyatı 270-290 arası. bu fiyatlara hala alışamıyorum, alışmak da istemiyorum ve yemiyorum
  • biz gittikçe, önünde sıra oldukça, insanlar instosta paylaştıkça, mekana girmek için araya eleman soktukça bu fiyatlar böyle yükselmeye devam ke.
  • ohhhhhhhh misss...
  • ortalama iskender 360 tl ve vasat iskender 270 tl ise haybeye aynı şeye 90 tl fazla vermeyin. çünkü vasat, ortalama demektir.
  • yemeyin. allahın emri mi? herkes iskender yemekle mi yükümlü?
    paran neye yetiyorsa onu ye. a5 wagyu steak de çiğ olarak dilimi 100 dolar ve tadını çok merak etmeme rağmen bu yaşıma kadar bir kez bile yiyemedim. çok para kazanırsam yerim olmazsa yemem bu kadar basit
  • skender bey
    (bkz: zaza)
  • (bkz: iskenderin 420 tl olması) şeklinde değişmesi gereken başlık.

3 gün önce bursa mavi dükkan'da porsiyonuna 420 tl ödedim.
    görsel

gelen mesajlar üzerine edit:
    mersinde yaşıyorum, 10 yıldır bursa'ya adım atmamıştım.
    normalde dönerimi metro'dan alıp, tereyağıyla pilavıyla evde kendim yapıyorum.

yemeden önce fiyatı sorsaydın diye yazan olmuş.
    bir mekan yarrağını müşterisine kaldırmışsa fiyatlara baksan da siker, bakmasan da siker.
  • yemeyin lan yemeyin.siz yedikce bu serefsizler 500 de yapar 1000 de yapar.tamam et pahali iscilik kira bilmem vs ama insaf ulan insaf.okuz kesmiyoruz iskender yiyoruz be.birileri bizim ustumuzden mali fena goturuyor biz de mal gibi yiyip icip seyrediyoruz
  • iyisi kötüsü aşağı yukarı aynı olan bir ürüne fahiş ücret ödenmesi durumu.
    (bkz: salak)
hesabın var mı? giriş yap