• yer okul bahçesidir. çok samimi bir kız arkadaşla çimlerin üzerinde oturuluyordur. yerlerdeki çimlere bakarken fermuarın köşesinden iplik çıktığı farkedilir.kız samimidir ya iplik utanılmadan çekiştirilir. çekiştirince iplik kıvır kıvır olur ve koptuğunda da aynen bir taşak kılına benzemiştir. arkadaş gülmekten kitlenmiştir ve ben ise mor,yeşil gibi renkten renge girmeye başlamışımdır.
  • bigun ben deniz kenarinda sevgiliye artislik yapiodum
    bak $imdi da$ sektircem falan dedim
    arkada$lari da bakiyolar bole mal gibi
    bir abandim cok gitsin diye
    tam o esnada benden gizli bunyemde toplanan osuruk cikivermesin mi,
    oksuruk efekti koltuk alti zortlatmasi ile falan geci$tirilmeye cali$ildiysa da nafile. sonra dan kabullenip tabi ne komikti di mi ehe eki dedik
  • arkadaş ortamında yeni tanışacağın kız gelmiş sen son derece ciks biçimdesin tanışıyosun konuşma başladıktan beş dakka sonrası olayın en damar anı hatunu yoğun bakıma kaldırma öncesi seni hıçkırık tutuyo sittim sene o beş dakka önceki karizmayı oluşturamazsın işte hatun gitti ..
  • ders çıkışı dergi alacağınız tutar ve okulun girişindeki kitapçıya yönelirsiniz direkt dışardan görünen dergilere konsantre olduğunuz için başka tarafa bakmazsınız tam içeri girecekken gümmmm diye bi ses gelir o anda anlarsınız ki dükkanın cam kapısı kapalıdır .sizde etraftaki insanların gülüşmeleri ve başınızdaki zonklama ile dükkan sahibine yok abi bişey olmadı kapın sağlam şeklinde bi işaret yapıp hemen ortamdan uzaklaşırsınız.
  • based on a true story -> lisedeyken yaz tatilinden bir gün önce bütün gece yatakhanede laflayarak geçirilmiştir ve yatakların üzerinde sızılıp kalınmıştır. mağdure sabah uyandığında her yerinin sivriler*in ısırdığını görür* . sadece yüzünde belki yüz tane* minik kırmızı benek vardır*
    bacaklardaki, kollardaki, yüzdeki yüzlerce minik kırmızı benekliibr görüntüyle arkadaşlarla hele erkek arkadaşlarla vedalaşmak zorunda kalmak karizmaya unutulmaz bir çizik atmıştır.

ayrıca (bkz: hoca dukkanlar acik kalmis)
  • vapurdasındır.siyah t-shirtün ve güneş gözlüklerinle kıçta tam yangın dolabının yanına oturmuşundur. kulağında walkman vardır ve muhtemelen sentenced çalmaktadır. en baba modunu takınırsın ve sert esen lodosu iplemezsin. sen misin iplemeyen! o lodosun kudretiyle yangın dolabının kapağı hızla açılır ve "zıbammmm" effectiyle birlikte suratında patlar.. sen suratına yapışan kapağı usulca yüzünden çekersin. kompozisyon korkunçtur: tek camı düşmüş ve çerçevesi yamulmuş gözlüklerin ve sol kulağından fırlayan kulaklıkla lodosa mı yoksa dolabın kapağına mı kızacağını düşünürsün..fonda vapurun beyninde yankılanan düdük sesi..vuuuuupppp... vuuuuuuuuupp!!
    iskeleye atlarken kafandan bir ses daha gelir.dönüp baktığında asırlık paşabahce vapurunun asırlık levhası çeyrek asırlık beynine çarpmıştır...
  • (ara: rezil) ve (oku: bilimum anekdotal entry)
  • walkmanin kulakliklarini takmissindir megadeth rust in peace caliyordur bisikletinle güzel güzel yol almaktasindir,tam tornado of souls biter iki sarki arasindaki boslukta bir korna sesi duyarsin arkana dönüp bir bakarsin belediye otobüsünün biri arkandan wonk wnok korna calmakta,söför sana küfür etmekte ve yolcularin hepsi sana nefret ile bakmaktadir.tam pedal oradan hemen uzaklasirsin.
  • teknede sereserpe uzanmis gunesleniyorsundur,su icmek icin kalkarak hayatinin hatasini yaparsin.kalkarken teknenin bi tarafindaki civi bikininin altini yirtar boylu boyunca,karizma oyle yarilir ki popoyu ortmek bile icinden gelmez "noluyo lan hic mi got gormediniz" nidalari savrulur ama bosunadir.o dakkadan sonra soylenecek her sey aleyhinize isler.
hesabın var mı? giriş yap