• ulan adı üstünde çocuk... çocuk işte gitmiş bi yere sıçmış derdi bu örümcek beyinlileri almış. kafa sikmeyin dağılın hadi. bu ülkenin derdi kordona sıçan bi çocuk olmamalı.
  • iskelenin oradaki ücretsiz wc'den bihaber görgüsüz çocuktur.

şehrin göbeğinde çimlerin üstüne sıçmak nedir lan? bu çocuğu hiç bir neden masumlaştıramaz benim gözümde.
  • suriyede ve bilhassa suudilerde, eger sicasin gelirse yolda bir koseye gecip sicarsin. eger erkeksen tabii, belirtelim. arap tolumunda bu gayet normal bir davranistir. bu hareket onlarda, yolda yururken elindeki pet siseden su icmek kadar normal bir davranistir.

videodaki velet de kendi kulturune uygun olani yapiyor. dolayisiyla onun icin garip bir durum yok. onu garipsemeye de pek hakkimiz yok. sonucta ozgurluk birdir, o o sekil sicar bu bu sekil sicar.
  • hastanede yapan teyze gibi hediyesini göremedik
  • lan memleket elden gitmis, siz hala sicmisin derdindesiniz. insallah olmaz da; 3milyon suriyeli nasil olsa entegre filan olmaz, bizi .ikecekler ondan korkuyorum.
  • rezillikten başka bir şey değil. daha 2 gün önce üsküdarda hem de iskelede herkesin ortasında işeyen (yuh) birini gördüm ve inanılmaz gerçekten inanılmaz. hiç kimse bir şey de demiyo. bu tarz olaylar resmen normalleştiriliyor mu anlamadım. rezalet gerçekten rezalet. üsküdar, kadıköy, beşiktaş gibi yerler zaten pislik kokusundan geçilmiyor. allah aşkına nasıl bu hale gelebildik bitsin bu iğrençlikler.
  • motoru bozduğumda aynısını yapmaktan korktuğum hareket
  • bu mecrada pembe bulut hümanistçiliği yapan tiplerin gözünün önünde gerçekleştiğinde her şekilde "ıyyy" tepkisi yiyecek bir durum.

rezalet ve rezilliktir.
  • (bkz: suriyeliler kalifikasyonu artıracak)

her suriyeli haberine bu bkz vereceğim
hesabın var mı? giriş yap