• mille petrozza ile ayrı takdir edilmesi gereken bir grup.şöyle ki, birkaç yıl önce bu şahıs kinder tv adlı bir çocuk kanalında bir programa katılmış,bununla da yetinmeyip küçücük çocuklara kendince müziği,metali anlatmıştır.akıllı adammışki çocuklara küçükten bu bilgilerle donatmanın önemini kavramış olsa gerek!başka kaç müzisyen üşenmeyerek öyle bir stüdyoya siyahlar içerisinde gider o da ayrı bir merak konusudur.stüdyoda yer alan çocukları görünce "yok artık" diye tepki verirken,bizim ülkemizde çocuklara böyle birşeyi bırakın televizyonu,normalde kenara çekip anlatmaya kalkışsak neler olur diye düşünmeden edilemeyesi bir durumda söz konusudur.

http://www.youtube.com/…6cxy8tspzcu&feature=related
  • 2000'ler sonrası thrash metal'in kalesi. yeni albümleri çabucak çıkagelse de neşelensek. ayrıca ben mi çok abartıyorum yoksa bateristleri cidden twinleri çok mu iyi kullanıyor?
  • 18 haziran 2011 tarihli hellfest performansları live stream olarak yayınlanmış, kaydı internette bulunabilir.
  • hiç alakam olmamasına karşın bir konserlerine gitmiş bulundum, yaşanan bir sahne aklımdan çıkmadı. hayır, müzikleri beni derinden etkilemiş falan da değil, metalika metalciğinin ötesine geçememiş bir insan olarak; ama solistin seyircilerle diyaloğu hayli komikti. unirock diye bir festivaldi yanılmıyorsam, benim orada ne işim vardı bilemiyorum. solist bir şarkı arasında, tahminimce en heyecanla beklenen şarkısının öncesinde, sabahleyin bir gazetecinin kendisine "neden şarkılarınızda insanlara birbirinizi öldürün gibi şeyler söylüyorsunuz?" diye sorduğunu, kendisinin de "elbette bunda ciddi değilim, metal müzik sevgi ve barıştır" cevap verdiğini söyleyince, elbette ne dendiği hakkında en ufak bir fikri olmayan kitle; bu peace, love gibi sözcükleri duyunca kendinden geçti, çılgınca alkışlayıp, tezahürata başladı. lakin solistin sözü henüz bitmemişti, "i lied to that motherfucker". böylelikle epic fail'in sonuna geldik ve hiçbir şey olmamışçasına headbang'a devam edildi. bu da böyle bir anımdı sözlük.
  • dinleyebileceğiniz en iyi thrash metal gruplarından biridir.

konserindeyken mille petroza anlatmaya başlamıştı: ''2 hafta önce bi' gazeteciyle röportaj yaptık, bana neden şiddet, öfke ve katliam dolu şarkılar yaptığımızı sordu. ona, asıl kastımızın iyilik ve barış olduğunu, öfkemizi şarkılarda bağırıp bitirmek ve barış dolu bi' dünyada yaşamak istiyoruz dedim'' dedi. tabi alkışlıyoruz falan. sonra adam bi durdu, pis pis güldü: ''tabi bu medyaydı, orospu çocuğuna yalan söyledim! tek istediğim ölüm ve kaos! şimdi gebertin birbirinizi piçler!'' diye bağırdı. önce büyük bi' alkış koptu ardından çığlıklar kükremeler ve en son olarak; hayatımın en ölümcül pogosunu yaptım.

kreator candır lan.
  • isveç'te yeni albüm kayıtlarına başlamış olan grup. her grup gibi onlarda "en epik albüm olacak" demişler. ama kreator dediyse inanmak gerek.
  • yeni albümünün adını phantom antichrist olarak açıklamış ve albümün kayıtlarına başlamış gruptur.
  • yeni çıkacak phantom antichrist'in kapağı yayınlandı.

http://www.roadrunnerrecords.com/…rphantomalbum.jpg

20 nisan'da albümle aynı adı taşıyan şarkı yayınlanacakmış. bu da single kapağı;

http://www.roadrunnerrecords.com/…restorphantom.jpg
  • kreator kelimelerle anlatılabilecek bir şey değildir, yaşamanız gerekir. hangi müzik tarzını benimsemiş olursanız olun, bir barda otururken arkada çaldığında sizi ayrı yerlere götüren, apayrı bir dünyadır.

şahsi fikrime göre european thrash metal adı altında en önde gelen isimdir kreator. anarşizmi ve nefreti tamamiyle benimsemiş ve dinleyen herkese tamı tamına yansıtan bir gruptur. yine şahsi fikrime göre, birçok thrash metal grubunun tam aksine, kurulduğu günden itibaren her albümde gelişme göstermiş çok nadir gruplardan biridir.
  • 1 haziran'da çıkacak olan phantom antichrist albümünün sınırlı sayıdaki özel baskı kapağı da yayınlandı. yalnız arkadaş bu nasıl harika bir kapaktır. ağzım açık kaldı.

http://i41.tinypic.com/jil6za.jpg
hesabın var mı? giriş yap