• insani evden atilmis kedi gibi hissettiren durum. kapinin geri acilacagi gunu iple cektirir...
  • bir an tema da gidiyor bu durumda iken. bi' bozukluk, aksaklık var mı gibi boş bir arayışa giriyor insan.
    üzücü lan.

(bkz: sen kaç gün yedin kardeş?)

edit: sanırım bu tema kaçması çaylaklıkla da alakadar olabilir. hatta tamamen onla alakalı bence. tam da çözemiyorum ikisi de olunca dostum ya!
  • şu sıcak günlerde farkedildiğinde buz gibi terletebilen sıfat. *
  • 09.07.2010 tarihine kadar içinde bulunduğum , kendimi kasabanın cadısı gibi hissettiğim durum ... bonusu da çaylaklık :(
  • hatalı açılan başlığa ayar vermek bu statüyü kazandıran eylemlerden biridir.
  • küçük bir çocuğun elmalı şekerini aldıktan sonra ulaşamayacağı bir yere koymak gibidir. lanetin süresi ne kadar yüksekte yada ulaşılmaz bir noktada olduğuna bağlıdır.
  • bir adet bfik ile birlikte doğup, yanında bonus olarak çaylaklık getiren ve insanı bir anda serin sulardan kızgın kumlara sürükleyen durumum. hayır madem kızgın kumlara attınız, terlikleri almayaydınız iyiydi yahu. yanıyorum mütemadiyen...
  • sbce ile de bir hafta lanetli sıfatına sahip olabilirsiniz, aman dikkat.
  • default theme'nizin yüklenmemesiyle baştan aşağı kaynar sular döken altfaktörler bütünü. durumdan haberiniz olmadan uçmaktan kat kat iyidir ki bir zamanlar niye uçtuğunu bilemeden çok uçan görmüştüm.

bu kadar yazarın koordinasyonu, hem entry'lerin göte girmesini hem de "olm ekşi var ya, hiç bir şey demeden uçurdu beni !!!1bir!!" şeklinde sağda solda çemkirebilecek potansiyel suserları kontrol altına alıyor bu fasilite. hafifletilmiş kırbaç gibi bir şey.

fakat götümüze girebilir olarak işaretlenmiş entry'lerini tartışmaya açık entry'lerse insan üzülmüyor değil bu ünvanı kazandıktan sonra. hani, onbeş günlük dönemine girmiş bir çaylak lanetli olarak ben bunu bilir, bunu söylerim. *
  • iki sene çaylak bekledim bu kadar uzun gelmedi ve koymadı ama lanetlendiğimde yedi gün bana yedi sene gibi geldi. hem de çaylakken lanetlenmek apayrı bir acı.
hesabın var mı? giriş yap