• show tv'nin yeni yemek yarışması.

  ''13 hafta boyunca show tv ekranlarında yemek pişirme sanatının en gizli detaylarına şahit olacaksınız.

  tahmininizin ötesinde bir baskıya maruz kalacak ama 5 yıldızlı yemekler pişirmeyi öğreneceksiniz.

  türkiye'nin en iyi şefleriyle yanyana yemek pişirme şansını yakalayacaksınız.

  mutfak hayallerinizin gerçeğe dönüşmesine yalnızca haftalar kaldı...

  bu hayatınızda pişirdiğiniz en önemli yemek olacak. bütün dünya sizi izliyormuşçasına pişirin...

  şimdi masterchef türkiye önlükleri sırayla sahiplerini bulsun...''

  http://www.masterchefturkiye.com/
 • yemekteyizden daha seviyeli olur ümidindeyim; belki ikisini de beraber sürdürürler. ortalık yemek programı kaynıyor zaten.
 • az önce salı günü için maslak venue'ye ön elemeye çağrıldığım yarışma programı. programın 3 ay boyunca süreceğini ve gelirken yanımda bir adet yemek yapıp getirmemi söylediler. lakin yemeği ısıtma imkanı olmadığı için soğuk servis edebileceğim bir yemek ya da tatlı olmalıymış. ancak sanırım bu davete iştirak edemeyeceğim, kahretsin ki projelere gömülmüş bir mühendisim.
 • yakında böyle bir program televizyonlara çıkacak sanırım. izmir'de otobüsünü gördüm. umarım hell's kitchen tarzı bişey yapmazlar. çünkü gordon gibi bi bünyeyi türk milleti kaldırmaz sokakta ağzını burnunu kırabilir.
  tanım:yakında çıkabilecek bir tv programı adı
 • (bkz: şeker ağa)
 • reklamlarına bakılırsa, show tv'nin yine yarışmacıları itin götüne soktuğu yarışma programı.
 • yemekleri tadıp, "ben böyle yemek zorunda mıyım arkadaşım" diyerek, çatalı bıçağı masaya atıp giden bir arkadaşı da, jüri üyesi yapmışlar sanırım bu programa.

  "bak hacı, bi program yapıcaz. sen de yemekleri tadıcaksın. ama boyle klasik programlardaki gibi tadmayacaksın. yoksa reyting gelmez. yarısmacıları sikip atman lazım ki reyting gelsin" demişler bu arkadaşa.

  o da üstüne düşeni elinden geldiğince yapmış gibi gözüküyor.

  yapmacık olduğunu 10 km öteden anlayanlara hitap etmez. ama yemekteyiz yapmacıklıgını pek seven bünyeler cogunlukta oldugundan baya bi tutar bu program.
 • show tv'nin, yarışmacılarını cast ajanslarından seçtiği, milletin de yarışma sandığı yeni skeçlerinden.
 • tanıtımlarında bir adamın (muhtemelen jüriden bir şef) yarışmacıları itin götüne sokup sokup çıkardığını gördüğümüz yarışma. biri bana o şekilde davransın kim olduğuna bakmaksızın mınakorum. ruh hastası tiplerle yarışmaya devam türkiye.
 • tanıtımındaki yemekleri tadan kişinin yarışmacılara hakaret edip, azarladığı yemek yarışması değil azarlama programı. adam kendini ne sanıyor anlayamadık doğrusu. kendisi mükemmel, hatasız biri mi de böyle davranıyor, psikolojik sorunları mı var nedir belli değil.

  her kim olursa olsun, insanlara davranış konusunda saygısızdır. insanlara karşı nasıl davranılması gerektiğini öğrenmeli önce. yarışmanın formatı da buysa eğer olmaz olsun böyle yarışma
hesabın var mı? giriş yap