• gözümde mesut özil gibi almancılardan daha türk'tür. kaç yıl bu ülkede yaşadı, eminim mesut özil gibi adamlardan daha iyi türkçe konuşuyordur. şimdi de milli takım için ter döküyor. varını yoğunu ortaya koyuyor. gayet de mütevazı. helal olsun sana. zaman geçtikçe yukarı doğru kıramadığımız zinciri de kırmamıza yardımcı olacak. guidetti gibi yeniliklere kapalı koç da yok. şu an avrupa'nın en iyi koçlarından biriyle birlikte bu milli takımda çok önemli iş yapacak. çok inanıyorum kendisine.
  • ihtiyacımız olan bitici amaçların sahibi.ebrarida yukarı çekmiş gibi duruyor.ikisi de çok iyiler.
  • zamaninda futbolda hic bi ise yaramamislarin devsirilmesinde agzini acmayanlarin, varligina laf ettigi kuba asilli oyuncumuz.

yabanci sporcun olacaksa boyle olacak.

bugunku performansi icin de helal olsun.
  • yaklasik bes yil once girdigim entrymden sonra beni haksiz cikarmayan, fenerbahcemizin prensesi, dunya voleybolunun gelecekteki kralicesi. ay yildizli forma kendisine o kadar yakisti ki sevinctem aglamakli oluyorum iki gundur. 18-19 yasinda kucucuk bir kizken, agir sakatliklarla mucadele ettikten sonra ilk sezonunda fenerbahce'de herkesin sevgilisi olmustu. giderek artan enerjisi, oyunu, pas iyi kotu demeden havada buldugu topu rakip takimin alninin catina patlatmasiyla gecen yil buruk gecen milli takim sezonu icin tekrar kalplerimizi heyecanla doldurmustur. ebrarla beraber ilk alti oynayacaklari gunu dort gozle bekliyorum.

son olarak: mille, afferin laaaaan!
  • aşkın olayım editi de geldi :))) teşekkürler üveyikcin filenin sultanları editini senden iyi yapan yok.
  • dün maç sonu guidetti'nin "karakurt ve vargas'ı durduramadık" demesi çok da gurur barındırıyor gibi geldi bana. ne güzel ya. hoşgeldin vargas, baya bi hoşgeldin hem de*
  • uzay boslugunda dolanan irkci dallamalara gore kendisi turk degildir. merve dizdar da turk degildir kandil kelescisidir ve bu tanimi sadece turkiye'de varolmayan kadin haklarini dile getirdigi icin kazanmistir. cunku turkiye hakkinda dogru da olsa kotu bir sey soylenemez, soylenmesi teklif bile edilemez.

bu dallamalara gore muhtemelen mesut ozil ise turk oglu turktur.

sorsan ne mutlu turkum diyene derler ama kendi istegiyle turk milli takimi formasi giyen birini turk gormezler.

dallamalari engelleyin arkadaslar, dallamalarin basliklarini da engelleyin ki huzur bulasiniz.

tanim: turk milli takimini kendi istegiyle secip formasiyla ter doken ulkemiz vatandasi.
  • ebrar ile harika bir ikili oldular. maşallah diyelim kendisine şov yapıyor
  • milli takıma katkısı müthiş olacak. ebrar'ın da performansını artıracağını düşünüyorum.
  • bugün gündem olması garanti olan voleybolcu.
    türkiye italya maçında 2. sette muazzam oynadı.
hesabın var mı? giriş yap