• bu yaştan sonra geride kalan 7 sülalenizi ihya edecek paranız var. gidersiniz özkan uğur’un ailesine. konser ve mfö adıyla çıkacak albüm olursa belli bir sembolik telif ödeyeceğinizi söyler, anlaşırsınız sarılarak. hem adamın adı yaşar, hem de ailesi ekonomik olarak fayda sağlar ki muhtemelen ihtiyaçları yoktur. ama yok para o kadar tatlı ki kardeşten öte olduğunuz adamın adını bile dakikada sildiriyor. yazık size.
  • mazharın aklı yetmez bu işlere.biricik söylemiştir.
  • "mf" olarak çıkıyorlarsa sahneye, son derece haklı tepkidir. sen yine mfö diye çıkarsın, sahneye bir sandalye üzerine özkan uğur'un gitarını koyar, yanına da bir karanfil iliştirirsin. böylece grubu bu günlere getiren belkide en önemli üyesinin hatırasına saygını gösterirsin. eğer mazhar&fuat diye sahne alma konusu doğruysa yazıklar olsun.
  • şu adamları işçi gibi görüp "para kazanmak zorundalar" diye bakanın aklından şüphe ederim.

bence en yakın arkadaşlarının anısını yaşatmayacak kadar paraya aç değillerdir. olmamaları lazım. öyleyse de solo çıkabilirler. daha önce çıkmadılar mı sanki?

yapılana kepazelik demek istemiyorum ama; ölen mazhar alanson olsaydı eminim özkan uğur böyle bir şey yapmazdı.
  • yoktur böyle bir tepki. bu haberi böyle servis edenin de buraya taşıyanın da ayrı ayrı dava edilmesi gerekiyor.
    hanfendi “ister mf ister mfö olarak çıksınlar benim haddime değil müdahale etmek”, “kızmadım acele etmeyin dedim” diyor.
    bu haberin böyle sunulması çok utanç verici ve muhataplarının bilgilendirilmesi gerekiyor.
  • götlerinin kılları kadayıf olmuş, dünyalığını yapmış adamları çalışmayacak mı bunlar diye savunan hırs manyakları bulunan başlık.

çalışmasınlar amk. bir ayakları çukurda zaten, çalışacaklarına anı yazsınlar, sosyal sorumluluk projelerine katılsınlar...
  • mfö olarak artık sahneye çıkmaları imkansız görünüyor.
    ne yapsalardı afrika'da bazı kabilelerinin yaptıkları gibi mezardan çıkarıp giydirip sahneye mi çıkarsalardı.
    ayrıca grubun ilk hali mazhar ve fuat olarak görünüyor.
    1983'te özkan ile mfö olarak ilk albüm çıkmış.
    hayat acı ama özkan yok ve yine mazhar ve fuat olmuşlar.
  • abi özkan uğur büyük bir sanatçıydı o yüzden ben üzüldüm. hanımefendi de belki rahatsız olmuştur. bunlar normal ve olabilecek şeyler.
  • oysa ki

mazhar & fuat
    (kırmızı kalp simgesi)
    özkan
    kalbimizde

böyle bir afiş
    görsel
    tüm bu olumsuz algıyı sona erdirirdi. kimse bana telif hakkı, mekanik haklar vb. gevelemesin!
hesabın var mı? giriş yap