• bu adamı transfer etmiyoruz da sanki download ediyoruz gibi bir izlenim oldu bende. geçen hafta %50'deydi, şimdi baktım 90 olmuş.
    iyi insin de bi alt yazı yükleyip izleriz.
  • kendisine bir q7 hediye edilmesinden sonra sabancı da dia için bir ramazan paketi hazırlatmış.
  • trabzon maçında sarı kart görmeden önce üzerine doğru yumuşak gelen bir topu göğsüne alıp sürmek yerine omuzuyla ara pası atmaya kalktı, sinirden ayağa fırladım, kendini hala katar liginde zannediyor, çünkü porto’da böyle işlere kalkışmıyordu,
    ardından yusuf’un topu çizgiden mükemmel çevirmesine mukabil çift daldı, ya senin ne hakkın var adama çift dalmaya? sonra yusuf’u bir eliyle yerden kaldırır gibi görünürken aşağıdan ayağıyla tepikliyor, ikinci sarıyı o anda hak etti.
    ardından hakem düdüğü gözüne soktuktan sonra hakemi beklemeden 3. sarıyı hak ederek alıyor.
    porto’da 42 maçta 1 sarı kart gördü. orda 42 maçta 1 sarı kart görüyorken burada 60 dakikada nasıl 3 sarı kartı hakkedersin!?
    demek ki ortada bir ciddiye almama durumu söz konusu, cezası bitince şenol hoca direk sahaya çıkarmaz bir süre yanında oturtur,
    ki oturtması da gerekir..

uğur meleke 24.08.2015 lig radyo.

şu dünyada seninle aynı düşüncede birilerinin olduğunu görmek mutluluk verici.

edit: imla
  • insanların ne kadar ders almaktan uzak olduğunu bir kez daha yüzümüze vurmuştur.

bu ülkeye kleberson, ailton, anelka, ortega, ricardinho, carew, guiza, elano, lincoln geldi. türk futboluna katkıları 0'ı geçmedi. belli süreler durdular ve sonra kaçtılar.

ortak özellikleri nedir?

türkiye'yi küçümediler. ailton kleberson'u çekip "sen dünya kupasını kaldır, sonra gel konya'ya, akçaabat'a top oyna" dedi...

yıldız transferinin özüdür ailton.

türkiye'de başarılı olanlar kimler? hagi, kewell, alex... ortak özellikleri iş disiplinine sahip olmaları ve istikrarları. biliyorsunuz hagi idmanları kaldıramadığı için bıraktı futbolu. hiç idmana katılmayıp idare eder, kimse de hayır diyemezdi.

şimdi önümüze quaresma koyuldu.

ben de soruyorum quaresma hangi tarafta? alex'lerin, hagi'lerin, kewell'ların tarafında mı? yoksa kleberson, carew'lerin mi?

carew'in sadece avrupa kupalarında ve fenerbahçe maçlarında futbolcu olduğunu hatırlamayan var mı?

28. dakikada oyundan alındığını bilirim antep deplasmanında.

bunların hepsi bize bir şeyler anlatmalı.

anlaşılan anlatmıyor. şampiyon olunmayan her sezonun sonunda kulüplerimize "bir cisim yaklaşıyor" başarı yok, giren çıkan cisimler hep bize.

hadi diyorsun geçen sene sivas şampiyonluğa oynadı, anlamadılar.

bu sene bursa şampiyon oldu yine anlamıyorlar.

daha nasıl anlayacaksın?

daha nasıl anlatacaksın?

quaresma büyük yetenektir. lakin o yeteneklerini iş disiplini ve ciddiyetle birleştirmediği sürece bobo'nun çocuğuyla oynasın. bize faydası yok.

quaresma gelecek, beşiktaş'ı sahiplenecek, takımını ileri taşıyacak... buna inanan var mı? var ise kleberson orada duruyor, ailton burada.

daha gelmeden hangi şartlar sürdüğü ortada bir adam quaresma. kendisini nasıl konumlandırdığı açık. gelirse de hangi şartlarla geleceği...

quaresma gelmesin demek holosko kalsın demek değil hiç şüphesiz. zira holosko da quaresma kadar olmasa da ona yakın bir başı boşluk içerisinde. o zaman önce içindeki problemi çözeceksin.

holosko gibi allahın düz, yeteneksiz oyuncusu bile 1 senede evrim geçirip bu dağları ben yarattım, ister oynarım, ister oynamam moduna geçiyorsa sen bırak quarema'yı, messi'yi bile getirsen nafile.

ama anlatamıyorsun. insanlar quaresma'nın porto'daki quaresma olacağına inanıyorlar ciddi ciddi. inanmak istiyorlar. tamam inanın, hayal kurun.

o zaman quaresma'dan ders alın. biz bir kaç sene daha sabrederiz. yeter ki siz ders alın.

futbolun 11 adet 1 oyuncu tarafından değil, 1 tane 11 oyuncuyla oynandığını öğrendiğimiz zaman taraftar yaklaşımlarından, yönetici tercihlerine kadar çok şeyi değiştirmeye başlayacağız.

quaresma gelsin öyleyse. acı bir ders daha gerekiyorsa gelsin. ama artık lütfen alınsın bu ders.

sezon sonunda quaresma'ya bok atıp yollamayalım geri.

biz quaresma'ya ne bok atarız ne de ona taparız. ama onlar hem tapıp hem en büyük küfrü ediyorlar.

bu tantanadan sonra gelsin artık. ama siz takılın, ben biraz daha geç geleceğim diyormuş...

yıldız adam tabi.

yakışır beşiktaş'ıma...
  • vodafone arena nın ilk kırmızı kartını kimseye yedirmemiş ve tarihe geçmiştir.
  • süper formda, olağanüstü bir grafik çiziyor hakikaten bu sezon;

takımı porto, bu sezon;

- 7 lig maçına,
    - 2 şampiyonlar ligi play-off maçına,
    - 3 şampiyonlar ligi grup maçına,
    - 1 portekiz kupası maçına,

çıkarken fanboylarının öve öve bitiremediği süper şoparımız toplamda; 339 dk süre almış yalnızca 4 maça ilk 11'de başlamış.

yine bu maçlarda porto; 24 gol atarken quaresma bu performansa 1 gol, 0 asistle inanılmaz katkıda bulunmuş.

o halde ne yapıyoruz? alkışlıyoruz.

lakin bu alkışlar quaresma'ya değil, üzerinden seneler geçmesine rağmen bir losera tapmayı başarabilen o naif insanlara...

(bkz: #40606820)
    (bkz: #41921416)
  • bugünkü fenerbahçe derbisinde oynamayarak galibiyetin mimarlarından olmuştur.
  • karşıyakalıyım ama cevap vermeden duramadım. kendisini

yabancı sınırı varken yüksek ücretle takımı üzerine kuracak mantalite ve gazla getirmekle

yabancı sınırı kalmışken,daha düşük bütçeyle, tüm bunlar sebebiyle takımı üzerine kurma amaçlı değil halen yapabildiklerini yapabildiği ölçüde kadroya gireceğini bilerek geldiği bir yere transfer etmek

aynı şey değildir.

einstein' dan iyi futbolcudur.
  • fenerbahçenin bütün yatırımını tek başına bitirebilecek bir adam. alves, nani ve meireles'i peşine takıp gecelere akabilir.
  • -ilk yarı 3-0 bitince çocuğumu yatırıp uyuttum, ben şimdi sabah uyandığında çocuğuma ne diyeceğim????!!

bir benfica taraftarı
hesabın var mı? giriş yap