• dayak yemenizle sonuçlanabilecek olay.

-şimdi ahmet bey biz kızınızı gördük beğendik. alıp veriyor, çağdaş futbolun gereklerini yerine getiriyor.
    +laynnn?!!
    -e oğlumuz da gidip gelen, kanatlardan iyi saldıran bir çocuk.
    +hanım tüfek!!!
  • eğer kız güntekin'e isteniliyorsa pek bi eğlenceli diyalogların geçeceği olaydır.

-şimdi kızınız bi adriana lima, bi kim kardashian değil, di mi güntekin?
    +...!!!
    - ha bizim çocuk da bir david boreanaz bi brad pitt değil, öyle bakma güntekin
    ...
  • - güntekin aramızda kalsın. babası, kızıyla dün akşam telefonda görüştü! kızı verecekmiş!

+ ?!! haaa!!
  • gökmen özdenak`la gitmekten daha mantiklidir
  • - valla rıdvan bey evladım, şu yaptığın şeytan'ın bile aklına gelmezdi
    - arkadaşlar düşünmüş. kim düşündüyse ben de teşekkür ederim
    (güntekin "ben ben" derken kızın babasına yakalanır ve kravatını düzeltme rolü yapar.)
  • - güntekin emin misin bu kız olduğuna? bank asya'da 60 tane buluruz bundan...
  • rıdvan: maşaallah kızımız da pek güzelmiş. pileli etek de giyilmiş. ben de füleli topçuydum zamanında güntekin.
    güntekin: doğrudur hocam.
    damat: olaya girsek artık.
    rıdvan: şu koltuğun sağ açığında oturan kim güntekin?
    güntekin: gelinin dayı kızı hocam. 84 doğumlu 1.85 boyunda almanya nürnberg doğumlu genç yetenek. geçen sezon istatislikleri 1 nişan atma, 2 sözden dönme.
    rıdvan: tehlikeli oyuncu dikkat etmek lazım.
  • istenen kız kahve getirirken;

rıdvan: kızımız yetenekli de ; süratli; ve çabukmuş maşallah ; eh dribling de güzel... ehm yani kahveyi de dökmeden getiriyor...
    di mi güntekin sahalara ender gelen futbolcularımızdan... ehm yani ender bulunur böyle kız...
  • (bkz: iyi vurur)
hesabın var mı? giriş yap