• trendyol'da önce müşteri düşünülür. en iyi deneyimi yaşamaları ve güvenlerini kazanmak için çalışırız.
    başarının aslında ekip çalışmasına sahip olduğunu biliyoruz. herkes herkese destek olur ve yapılan işin ekibe olan etkisini düşünürüz. kimse egolu değildir.
    herkes işini severek yapar. bir şeyi öğrenmiş olmak onun bitmiş olduğu anlamına gelmez, daha yüksek hedefler koyarak en iyisi için çalışırız.
    herkes sonuç odaklı çalışır. işler yaratılan etkiye göre önceliklenir. uzun vadeli düşünüp kaynaklarımızı boşa harcamayız. her kişi işinin lideridir.
    alınan tüm kararlar veri ile desteklenir. hedeflerimizi sayısal verilerle netleştiririz.
    herkes birbiri ile net ve samimi iletişim kurar. kimse kimseye karşı önyargılı değildir. başarı ve hataları net ifade edip olaylara optimistik bakarız. trendyol'da herhangi bir hiyerarşi yoktur ve herkese kolayca erişebiliriz.
  • bir ürün hakkında yaptığım yorum uygun bulunmadığı için yayınlanmamış.
    ayrıca ürüne 4 yıldız vermiştim ve yalnızca özelliklerinde belirtilen niteliklerin olmadığını belirtmiştim. kötü bir dil ve uygunsuz üslup da yok yani.
    işlerine gelen yorumları yayınlıyorlar belli.
  • bir trendyol yetkilisi, yorumlar kısmı için kıymetli halkımıza, özellikle hanımlarımıza, ürün yorumu diye tırnak göstermeli ürün fotoğrafı koymanın kimseye bir faydasının olamayacağını anlatabilir mi? spesifik bir vaadi olan cilt kremi bakıyorsun misal, 1000 adet rengarenk tırnak göstermeli krem kutusu fotoğrafı. satın alma planı yapan, zaten satıcının koyduğu krem fotoğrafını görüyor kardeşlerim, ablalarım, yaşıtlarım. siz niye bir daha, bin daha koyuyorsunuz? koy bir öncesi- sonrası cildinde vaadi gerçekleşti mi anlayalım. derdimiz bu, bu yoruma ondan geldik. senin rengarenk tırnağınla, zaten satıcının açık bir şekilde paylaşmak zorunda olduğu ürün fotoğrafına ihtiyacımız yok ki...
  • uzun zamandır rakip e-ticaret platformlarını kulladığım için trendyol'dan alışveriş yapmıyordum. bunun akabinde geçen gün 'seni çok özledik' babında kupon tanımlamışlardı, ben de haftasonu kullanırım dedim ama bir baktım günü bitmeden kuponu kaldırmışlar. neymiş efendim tükenmiş. halbuki sınırlı sayıda diye bir şerh düşülmemişti ayrıntılarda.

neyse alışveriş yapmamaya devam, paraya boğmaya doyamadığınız 'fenomenler'iniz bir güzel sağsın sizi.
  • piyasa değeri 8000 lira olan bir yazıcıyı burada 5300 liraya satan bir satıcı gördüm. siparişi geçtim. teslim tarihi 1 ay sonra yazıyor. dedim bunda bir iş var. birkaç hafta geçti, hareket yok. trendyol müşteri hizmetlerine yazdım. "mutlaka ürününüz gelecek, şu anda hazırlanma aşamasında, gelmezse bize yazın" gibi copy-paste cümleler gönderen bir temsilci ile yazıştım. 1 ay oldu hala yazıcı gelmiyor. tekrar yazdım. ne dese beğenirsin: "satıcının trendyol ile ilişkisi bitmiş, biz iptal edelim siparişinizi". aramasam iptal de etmeyecekler. bir satıcının sözleşmesi fesh olursa açık siparişler niye otomatik olarak kapatılmaz? bana sorarsanız tam bir rezalet ama diğerlerinin yanında ufak kalıyor, o yüzden gündeme getirmeye gerek yok. trendyol 1 ay paramı tuttu. olay bundan ibarettir.
  • geçen senenin aralık ayında yaptığım siparişlerin iadesini bu ay, yani aradan 3 ay geçtikten sonra ancak yapabilmiş e-ticaret sitesi.
  • dolandırıcı, düzenbaz, sahtekar.
  • ülkede başka alışveriş sitesi kalmamış gibi milletin doluştuğu online site. [www.safranboluburada.com www.safranboluburada.com] sitesinden alışveriş yaparım artık trendyoldan yapmam. bu kadar basit.
  • bakın eğer e-ticaret yapayım ve trendyolda mağaza açayım diyorsanız sakın denemeyin…

burası sizi zarara uğratırlar. ve tek dertleri sizin paranızı almaktir.

eğer bir alıcı iseniz de kesinlikle tavsiye etmem. uygun fiyatlara kanmayın dolandırıcı dolu.

alternatifi ne derseniz eğer (bkz: amazon) çok iyi bir alternatif satıcı da alıcı da bir stabiliteye sahip ve hersey net.

trendyol kesinlikle uzak durulması gereken bir yerdir.
  • asla ama asla alışveriş yapılmaması gereken bir yer. alomama isimli satıcıdan köpeğime mama aldım mama paketi hem yırtık hemde son kullanma tarihi silinmiş şekilde geldi. iade için kod aldım bakalım süreç ne olacak.hayvan sağlığı için ahlaksız satıcıları içerisinde bulunduran bu siteden uzak durulması gerektigini dusunuyorum. hayvanseverlerden buradan alışveriş yaparken dikkat etmesi mümkünse alışveriş yapmamasi gerektiğini hatırlatmak istiyorum. eğer satıcı ürünü geri almazsa ve param iade edilmeze mahkeme ve tüketici hakem heyeti gibi her türlü hukuki yolla nasıl söke söke alıyorum sizden o parayı!
hesabın var mı? giriş yap