• "biz yalandan hümanist gibi takılmayız" barzosu.

bu terbiyesizin hala ekranlarda gözükmesinin tek nedeni acunun reyting kavgısı.
    her lafında ve hareketinde karşı tarafı tahrik etmeye yönelik rahatsız edici bir durum var.

fitne, fesat, bücür keşke egonun zerresi kadar zeka kırıntısı barındırsan.
  • şöyle sağlam dayağı hak eden , kalabalık önünde rezil edilesi ağlatılası etek giydirilip gezdirilesi yaratık

edit: bu saydıklarım benim tarzım değil ancak bu gibi yaratıkları başka nasıl ortalama insan seviyesine çıkartabilirsiniz bilemedim, hakkaten düşündüm bulamadım.. memleketin adı barzoland olsa yeridir
  • konulu videolar kısmından kendisi ile ilgili "adam gibi adam turabi" videosu kaldırılan barzo. gay barlarda dans ettiği videonun yerini kickbox maçlarındaki videoları almış. olsun vimeo'da falan bahsi geçen videoları bulmak mümkün.
  • işte turabinin oy kitlesi:
    örnek 1
    örnek 2
    örnek 3
    örnek 4

hedef kitlesi sayıca çok, evet; tam olarak barzo survivor yarışmacısı.
  • "biz ...."
    "allah'tan korkarız, kuldan korkmayız"
    "acun abi"
    "sahaya gömerim/gömeceğim/gömdüm"
    "acun abi"
    "geçen sene ......"
    "..... ile kader ortağıyız"
    "acun abi"
    "biz, adamız"
    "adam olana ......"

(hareketler: boğaz kesme, adu ket, maymun dansı, bayrakla bilimum hareketler)

"acun abi"

(bkz: özetleri izlediniz)
  • kendisini sevmeyen arkadaslar tarafından devamlı akpyı temsıl ettıgı söylenen yarısmacı.kendısıne karsı yapılan yorumlar onu asmak,kesmek,etek gıydırmek,dövmek bılmem ne yapmak üzerine kurulu.akplı olmadıgını buyuk ıhtımalde chplı oldugunu iddia eden ve hatta hasan bırıncı oldu bu bir milat olabılır yoksa chp ıktıdarmı olacak sevıyesıne gelen bu yarım akıllı kıtle demekkı ıktıdara gelse sevmedıgı adamlara karsı adeta soykırım uygulayacak ,asıcak,kesıcek,bıcecek,dövecek,vuracak ,uzerıne bınecek fılan.akp karsısındakı dusmanlıklarını bile gıdıpte turabıden cıkaracak.o sekılde kendılerını iktıdara tasıyacaklar.ulan akıllı sürüsü akplı arıyorsanız program sunucusu,survıorun basındakı kişi yetmıyor tv 8 in basındakı eleman zaten akpli siz neyin kafasındasınız yahu .ya coluk cocuk yazıyor karalıyor bırseyler buraya veya millet kendını kaybetmiş.ha suda var akp yi bu sekilde devırecek ve memleketin basına geçecekseniz yada memleketın basına siz geçecekseniz vay memleketin haline akp basta kalsın daha iyi .
  • (bkz: #50409622)
  • ayrıca, bu adamın sadece 3'e kadar sayabildiğini gördük.

" birincisi, abi..."
    " ikincisi..."
    " üçüncüsü..."
    " ikincisi, ben..."
    " ikincisi, bilmem kaçıncı artık sinirden sayamıyorum..."
  • kızamadığım adam. çünkü ülkenin genel profili bu. belki beyazlar ve ya kendini beyaz sananlar bilmez ama türkiye'nin profili bu adam. sokakta kavga etmek için "bizim yeğene karışmışsın, bacımıza bakmışsın, yolunu değiştirmemişsin" tarzı laflarla gelen adamlar... minibüsçüler, taksiciler, esnaf... çoğu mavi yaka ve beyaz yakaların büyük bir kısmı... kimi kadınlar bu tarz erkeklerden hoşlanır hem.

yani anlayacağınız, kabul görmüş türk erkeği profili üç aşağı beş yukarı bu adam. nasıl kızayım bu adama ben ? ismi turabi çamkıran değil xxx yyy'de olsa, hemen hemen bu olacak yani...
hesabın var mı? giriş yap