• geleceği görebilen biridir. zira maçı anlatırken "sıcak sıcak yarınki ingiliz gazetelerinin manşetlerini söyleyeyim size.." gibi bir cümle kurdu kendisi.

vay anasını diyorum. adam the guardian, the times falan hepsinin spor servislerini elinde oynatıyor.
  • aynı kurumda çalıştığı meslektaşlarını da göz önüne alarak (bkz: sabri ugan)(bkz: ertem şener)star tv'nin spikerleri işe alırken deli raporunu şart koştuğunu kesin olarak anlamama sebeb olan zat.
  • 14 nisan 2009 chelsea liverpool maçında dansöz gibi kıvıran spikerdir. liverpool 2-0 öne geçti, istanbul ruhunu canlandırdı. chelsea beraberliği yakaladı, "liverpool'un işi bitti" dedi, kestirip attı. chelsea 3-2'ye getirdiğinde "bay bay liverpool" derken, liverpool 3-4'e getirdiği an istanbul ruhunu liverpoool taraftarı ile beraber merdivenlerden geri çağırdı. ancak gel gör ki en güzeli, skor 4-4 olduğu an, "liverpool buraya kadar" gibilerinden bir cümleyi kurarken ses tonundaki kuşku dolu ifadeydi sanırım.
  • star'da son yıllarda şampiyonlar ligini sunmakta olan spiker. takip edenler bilirler, nicedir bugünün sinyallerini veriyordu. evet, hayırlı olsun nurtopu gibi bir ertem şener' imiz oldu.
  • ben bu adamla playstationda maç yaptığımı düşünmek bile istemiyorum. şampiyonlar ligi maçında bu kadar saçmalayan bir insan oyun oynarken neler neler söyler. attığı gollerden sonra kendini messi sanarak mössieeeee messie missiii işte mersiee işte istanbul ruhu diye bağırır bu adam.
  • 14 nisan 2009 chelsea liverpool maçı'nda harikalar yaratan spiker.
    butun maasi liverpoola yatirdigindan supheleniyorum.
  • bir kez daha istanbul ruhu derse benden saglam kufur yiyecek olan spiker.
  • kendisi gibi insanları futbol yorumcusu kimliğiyle televizyona çıkaran adamlara diyecek laf bulamıyorum bazen ama, gökmen özdenak'lar, adnan aybaba'lar geliyor aklıma, sakinleşiyorum. ama yine de kendisinin uğur meleke'nin yorumcu deyu oturtulduğu bir programda aynı işlevle bulundurulması israftır arkadaş, net. hadi futbola dair bir şeyler söyleyemiyorsun, gol sevincine geldin de, o ne antipatik bir yorum, o ne acayip hareketlerdir arkadaş. ağzını gözünü eğe eğe bi taklitler, bi şeyler. şimdi içimdekileri söyleyemiyorum, bi söylesem rahatlıycam da, rtük işte. anlamıştır ama programı izlemiş olanlar. o kısımların tekrarını izlediyse kendisi de anlamıştır. bu da yeter. terbiyesiz adam ya.
  • asıl bombası unutulmuş.
    liverpool oyuncu değiştirecek ama elektronik tabela arızalı veya o an çalışmadı.
    kamera göstermedi ama uğur beyin anlattıkları o yönde.
    değişiklik olmadan oyun başlatıldı bir sonraki duruşta değişiklik için tabela kalkınca.

sonunda elektrikler geldi gibi bir cümle kurdu ki.
  • dinledikce sinirleniyorum bu elemani, lafi eviriyor ceviriyor, ikiniyor sikiniyor, eveliyor geveliyor ama sadede bir turlu gelemiyor, sikintinin ozunden bahsetmiyor.
    en son bakti diyecek birsey bulamadi soyle dedi " veee arkadaslar kulagima simdi soyledi, kirgizistan 60 kisilik ekip yolluyormus, helal olsun kirgizistan!!"

abicim bir isi ya layikiyla yapin yada yapmayin.
    yureginiz yoksa gidin limon satin, olumlu dunya, bari arkanizdan iyi konussunlar.
hesabın var mı? giriş yap