3477 entry daha
  • 44 yıl önce bugün (26 nisan 1980) doğmuş zırtlan. görsel

“bugün senin doğum günündü di mi?" dedi. doğum günü bizim ailede hiçbir zaman özel bi gün olmamıştı.” benim ailemde de doğum günlerini kimse siklemez…

“o gün benim hayatımın en güzel doğum günüydü, hem börek de patatesliydi.” benim de çocukken bir tepsi böreğin üzerine beyaz, sucuk gibi bakkal mumu dikildiği bir doğum günüm olmuştu.

yaşayan efsane, iyi ki doğmuşsun, iyi ki seni tanımışız.

debe editi: doğum günüsünü debe'ye taşıyan tüm zırtlan severlere selam olsun. umut sarıkaya seven, okuyan, gülen, bilen insandan zarar gelmez. iyi insanlarız biz.

bu vesile ile;

ohhhh umud, çiçeğim, çikelatam hazır bekliyorum. kır düğünü şart değil. sivas'a yerleşmeye de razıyım. hem belki bir aytek'imiz de olur…

bize sunulan dünyayı birlikte benimsemeyelim aşkım. birlikte yabancılaşalım topluma. birlikte ölesiye tiksinelim sıradanlıktan. ömür boyu gülücüğe odaklanarak geçiremezsin sevgilim. dolaptaki carte d'or kutusundan sarma çıkmayacak, yemin ediyorum.
  • kontrast ebeveynlerin gözlemci çocuklarındandır üstad (imho).
    çok yaşasın. bir sülalede her türden adam olursa, o çocuğun beyni yanar. beyin bir kez yanınca, çocuk artık susup çevresini izlemeye başlar. böylece de, yeni umut'lar filizlenir bereketli anadolu topraklarımızda. içime doğdu bu.

ek olarak, kısa yakışıklı nasıl bir tespittir be güzel insan. çok yaşa sen, iyi yaşa.
17 entry daha
hesabın var mı? giriş yap