• ultra şişirilmiş bir balon. sönüyor sönüyor yine şişiriyorlar.
  • adama “yakışıklı değil” diyen entry, debe olmuş. açtım google’ı kimdir diye baktım (evet, tanımıyorum) ve adam gayet hoş. gözünüz mü kör, anlamadım ki?
  • dişleri çok güzel oyuncu kıps
  • nesrin cavadzade'nin hareketlerinden rahatsız olduğu beden dilinden rahatça okunan kişilik. biraz da magazin.
  • ben bu adamın nesrin cavadzade tarafından adını netleştiremediğim ama bi şekil şiddet diye tabir edeceğim bir eyleme maruz kaldığını düşünüyorum.

bekar adamların profillerini şöyle bi kolaçan edin. bi tane kızla gözükmek istemezler. ya kalabalık arkadaş grubudur ya da yoktur öyle bi kız.

nesrin ne yapmış peki. nesrin uraz'ı egomanyasına almış. ambargo koymuş diğer hemcinslerine.

ya hu adam bir sürü reklam çekiminde, en son erşan kuneride kemikleşmiş cem yılmaz kadrosundaydı. nesrin ne alaka böyle kaynak olmuş anlamadım. kariyeri olan ve boşanmış olsada ailesi olan bi adam bu şekil servis edilmek istemeyebilir.

erkekler olarak seksi kadınların kuklası olmayalım. ben erkekim diye kimse kadınlığını sürtemez kucağımda. evde sürt okey ama umumi ortamda olmaz. (bkz: lol)

evet ulan kahvaltıdan sonra magazin issledddimm.

trakta edit: hegomanita
  • adam altı ay kastı çalıştı, zayıfladı, kas yaptı, dişleri yaptırdı ve tüm kadınları kendine hayran bıraktıracak ışıltıya ulaştı. tebrik edin, kıskanmayın.
  • ortalama tip, vasatın altı oyunculuk. meydan bunlara kaldı.
  • (bkz: #154048155)
  • yeni ozan güven. cem yılmaz'ın ortamlarda sap sap görünmemek için yanında gezdirdiği arkadaş. bir zamanlar ozan'dı. ozan gitti uraz geldi.
  • piyasada guya cok seveni olan cool ve sakaci kisilik.. asiri cirkin bi eski esi var.. o da kendini cok cool saniyo..

bos beles insanlar.. puff
hesabın var mı? giriş yap