• yabancı gazetecinin uğradığı vahşet. haber içeriğini okuyamadım, ellerim titriyor.

http://jezebel.com/…ed-in-horrific-tahrir-633730926
  • yahu hani bunlar dindarlardı?

bunu hayvan dahi yapmaz insanı da dindarı da geçtim yere batsın dinleri

ve asıl düşüncem kadını obje gibi görenler keşke diri diri yakılarak öldürülse ..görseler külden obje olmayı
  • mısır'daki eylemler sırasında gerçekleşen insanlık hatta hayvanlık dışı olay.
    allah belanızı versin.

video linki aşağıda, rahatsız edici bit videodur, baştan uyarayım.

link
  • (bkz: oç her yerde oç'dir)
    iğrenç mahluklar, hepsinin allah belasını versin.. bunlara teker teker artık aklınıza ne gelirse yapmak lazım..

edit: bu tecavüzcülerin ve tecavüzü haklı gösterenlerin o.ç olduğuna eminim..
    edit2: bu tecavüzcülerin aynısını bunlara yapıp seyrettireceksin.. ya da yok yok bunların anasının bacısının karısının bir günahı yok.. direk bunlara tecavüz edeceksin..
    edit3 nerenin taraftarları olduğunun hiç bir önemi yok, tecavüz eden dünyadaki en bütük iğrençlik neyse hak ediyor
    edit4 sağlam küfür yedim, ne çok mursi taraftarı varmış.. ben hiç kimsenin taraftarı değilim ama biraz kendinize gelin, bu arada mesaj atıp küfredenlerin de hepsi erkek.. tecavüzü lanetliyorum siz bana küfrediyorsunuz, fark eder mi kimin tecavüz ettiği.. ayrıca 3.editi okumadan bana saldıranları da allah bildiği gibi yapsın.. neyse ben yine de sağduyu ve aklı başında bana mesaj atıp uyaranların hatrına mursi taraftarlarıdır kısmını kaldırıyorum,
  • sonra doğu dünyası niye gelişemiyor? e sikinden başka yere kan gitmiyor da ondan.

önce mesaj yoluyla hakaret edip sonra da ispiyonlayan ezikler için gelen tanım editi: eleştirilmesi bazı cibiliyetsizlerin zoruna gitmiş tecavüzdür.
  • bu canlıları öldürmek dünyaya yapılabilecek en büyük iyiliklerden biridir.

edit:

eğitim falan denilmiş ama bu tip bir suç (cinsel tecavüz) eğitim ve ceza ile terbiye edilemez. bunun imkan ve ihtimali yok.
    çünkü tecavüz bildiğin psikolojik bir bozukluk sonucu ortaya çıkan rezil bir durumdur. bir çok sebebi var tabi burada onları uzun uzadıya anlatmaya gerek yok.

ben her ne kadar çok sert bir tutum olsa da bu suçu işleyenlere kesinlikle farklı yaptırımlar uygulanmasını (hadım, sosyallikten ömür boyu izole etme, nörolojik anlamda sıfırlama, çok çok nadir suçlulara ise ölüm cezası) savunuyorum.

hırsızlık, dolandırıcılık, adam öldürme, gasp vs gibi suçların altında ''en azından'' kişinin profiline göre bir ''ona göre haklılık'' çıkarılabilirken, tecavüz suçunda bunu yapmanız imkansızdır.

o yüzden keşke hepsi bir anda buhar olup yok olsa.

kötü bir videoyu izlerken oluşan ''benim ya da bir tanıdığımın başına gelse'' psikolojisi dikkat ettiyseniz bu videoda oluşmaz. çünkü bu video başlı başına sizi orada tecavüze uğrayanın psikolojisine sokuyor.
  • hayvana özgü değildir. bunu anca insanoğlu yapar.
  • insanliktan nasibini almamis yaratiklarin yaptigi mide bulandirici eylem.
  • dogu ulkelerinde gerceklesen tecavuz olaylarina her seferinde "bati'da da tecavuz ediyolar bi kere !!!111" seklinde sozde karsit arguman sunan tipleri gormeme neden olan haber.

bati'da "da" tecavuz olaylarinin gerceklesiyor olmasi dogu'daki tecavuz olaylarini mesrulastiriyor cunku, evet.
hesabın var mı? giriş yap