• sürekli kendini anlatan insanlar. insanlar.
  • insanları dinlemek herhalde, bütün dertler kendisini bulmuş dünyanın bütün yükünü kendi omuzlarına yüklemiş insanların dertlerini dinlemek... bilmiyorlar ki dünyayı yitirmiş olan kendi dünyasını kazanır.
  • 50 yaşına merdiven dayamış bi insan olmamama rağmen (bkz: liseli kalabalık sesi). allah yaşatmasın geçen hafta işe geç gittiğim bi gün lise çıkışına denk geldim, metroda bileklerimi kesecektim. sabah akşam aynı yoğunlukta kullanıyorum ben o metroyu ama hayatımda böyle bi kaos ve insan delirtici halini görmedim. hatırlaması bile migren tetikliyor.
  • gereksiz insanlardir. onlari da kirmadan uzak duruyorum.
  • boş muhabbet. 19 20 yaşındayken çıkıp bir kafede saatlerde zaman harcayıp insanları dinleyebiliyor iken büyüyünce tahammül edememeye başlarsınız ve evde geçirdiğiniz zaman katlanarak artar.
  • çocuk zırıltısı
  • sevgili tribi.
    yeni birini tanıma aşamaları.
  • yaşın ilerlemesi
  • trip, ergen kız hareketleri...
  • bütün gece eğlenmeyi sürdürmek, belli bir saatten sonra enerji ve istek kalmıyor.
    gece 04:00 kadar bar bar dolaşıp gececi kahvede çay içip banklarda takılıp 06:00 da olan ilk metroyu beklemek artık çok uzak geliyor. maalesef bu kadar erken pes etmeyi beklemiyordum ama gerçekler acı.
hesabın var mı? giriş yap