• gezmek, verdiğim paralarla şu an lüks seri bir araba kesin almıştım.
  • tum gun kafede oturup cep telefonundan real time with bill maher ve last week tonight with john oliver bolumlerini izleyip arada da biraz late night ve daily showlardan serpistirmek. cunku issizim mecburiyetten otuz uc yasinda ailemle oturuyorum, evde her dakika kavga gurultu gerginlik vs var ve bundan kacabilmek icin uyaninca evden cikiyorum aksam yatma vaktine yakin eve donuyorum. 8-9 saat her gun ayni kafede ayni masada oturup telefondan video izlemek bana siparis verdigim iceceklerle gunde elli liraya patliyor.

oncesinde motosikletim vardi ona atlayip komsu ilcelere vs kaciyordum ama kaza yapip motoru dagittiktan sonra son aylarda o da artik pek mumkun olmuyor.

edit: karantina yüzünden onu da yapamaz oldum.
  • (bkz: puro)

ne yazık ki iyisini içeyim derken sağlam para gomuyorum.
  • bir buçuk ay öncesine kadar sigara.

artık sigarayı bıraktığım için, şu an düzenli olarak eğlencelik uygulamalara para veriyorum: spotify, apple music, netflix, digiturk play.
  • vergi
  • (bkz: piyano)

gömüyle ilgili yorum yapmayayım en iyisi...
  • galiba ama gallliba abur-cubur ...
  • tenis, fotoğraf ve magic the gathering.
  • kalem; yazmayı seviyorum. yazmayı not almayı yazarak çalışmayı. kitap okurken bile kitap benimse kalem kullanırım. sürekli yenilediğim mini bir kalem koleksiyonum var.

eşarp; ipek eşarp kullanıyorum. normalde giyimle ilgili takıntılarım yoktur moda renk uyumu vs. ama eşarp ayrı. sürekli yenilediğim mini bir eşarp koleksiyonum var:)
  • (bkz: gezmek)

son bir yılda yaklaşık 15-20 arası ülke görmüşüm. bunların içinde okyanus ötesi seyahat de var.

bir şey daha var aslında, ama onu söyleyemem
hesabın var mı? giriş yap