8063 entry daha
  • yazılarını okurdum bir ara. şimdi youtube'da karşıma çıktı. bu kadar itici biri olduğunu bilmiyordum. rakı sofrasında gibi konuşuyor. bir de arada aşağılayıcı bir şekilde ıhım ıhım diye gülüyor.

şu adamı havuz medyasına çıkartsalar akp oy patlaması yaşar.
  • ülkenin önemli değerlerinden birisi.özellikle hükümeti yeri geldiğinde muhalefeti yerden yere vurabilecek kadar cesur ve bilgi birikimine sahip bir yazar.çoğu zaman balık hafızalı halkın unuttuğu adaletsizlikleri günyüzüne çıkarmaktan korkmuyor hatta tek başına youtube kanalıyla chp nin yapamadığı muhalefeti yapıyor.kendisiyle tanışıp sanat tarihi konuşmak istiyorum.
  • su adami seven ya saftir ya da.. neyse.
  • evlat olsa sevilmez, pis, yılışık bir üsluba sahip operasyon elemanı bir şahıs.. şimdi de özgür özel'e salça olmaya başlamış.. kozmetik başganmış, saçını boyamışmış falan filan.. tarağımın tepesi, sanırsın kendisi traktör üzerinde büyümüş, pamuk tarlalarında staj yapmış, elleri nasırlı, işçi-köylü emekçi halkımın öz bağrından kopan vatan kurtaran aslan parçası!.. lan sen atv'de yayın müdürlüğü yapmış, aydın doğan medyasının has adamı olmuş, hem de cem uzan'ın götünü yalamayı başarabilmiş adamsın.. ne ona buna atar gider yapıyon? abuk subuk pis manasız sırıtışlar eşliğinde laf sokmalar, roman mahallesi bitirimi tripleri filan... bunla bi rakı masasına otursak gece karakolda noktalanırdı büyük ihtimal.. uğur dündar bi ara bunu haşladıydı "bir daha sakın karşıma çıkma" diye ('sonu kötü olur, döverim' manasında, teorik olarak)..

git zafer partisi dalyaraklarının arasına katıl, kafa ütüleme olum.. arada farklı bir bakış olsun diye denk geldiğinde izliyordum videolarını. bu yılışık üslup çekilmez be dostum. gördüğüm yerde ban'ı çakacam artık..
  • bu paratapar mamacı yavşak en büyük mamayı ben isterim diye chp'ye çullanmaya çalıştı, istediğini alamayınca da işi gücü bıraktı muhalefetin anasını zikmeye çalışıyor.
    bu ve bunun gibi muhalefete tecavüz etmeye çalışan sözde muhalif tipler, akp'den erdoğandan bile daha tehlikeli. eve girmiş dost görünümlü hırsız bunlar.
    tek dertleri kendi egoları,kendi cepleri,kendi taşşaklarının keyfi.
    ülke yıkımın eşiğine gelmiş, 100 yanı talan edilmiş yıkılmış bitmiş, tüm bunların müsebbibi 20 yıllık iktidarla uğraşmak yerine, hala şu muhalifin saçı niye böyle, bunun adı niye imamoğlu, diye diye kafa bulandırmayla meşguller.
    eline fırsat geçse gidip en fukara muhalifin gırtlağına yapışıp, zikindirik youtube kanalında bu muhalifi canlı yayında boğarak, ülkeyi siz bu hale getirdiniz diyecek!
    bu rezil devirde muhalefeti yıkmaya çalışan her kim olursa olsun, şerefsizin adinin önde gidenidir. bir de biz muhalefeti de eleştiririz moduna girerek kendilerine demokrat süsü vermezler mi, a dötü sıcak kadayıflar sizi!
  • özgür özel için "kozmetik genel başkan" demiş. bu nasıl bir üsluptur ya.

işte bu yılmaz gibi ulusalcıların bu dili ve üslubu yüzüne chp izmir'den çıkamıyordu.

neyse ki chp ulusalcıları defetti ve 1.parti olmayı başardı.

artık karşı mahalleyi geçtiler, kendi mahallelerine bile küçümser dille sataşıyorlar.

pek tabii nedeni şu; (bkz: 31 mart 2024 chp'nin 1. parti çıkması)
  • iyidir kötüdür bilmem ama en azından omugalı adamdır. cüneyt gibi muhalif gözüken akp’nin truva atı değildir. fatih gibi iktidar yalakası değildir, şimdi rüzgar tersine esiyor kendisi en muhalif gazeteci oldu ama rahmetli levent kırca onun ipliğini iyi pazara çıkarmıştı. nevşin gibi ab’nin güdümünde bir foncu da değildir. levent gibi ikircikli hiç değildir. belki popülistliği yönünden portakal’a benzer, o kadar. seversiniz sevmezsiniz ama bu adam hep aynıydı, hiç değişmedi, netti. helal olsun.
6 entry daha
hesabın var mı? giriş yap