• kreator konserinde araya almak gereken primatların yaptığı eylem.
  • defalarca söyledik. bu insanlar medeni değil, bunlar vahşilikten çıkamamış cahil insan sürüleri. bunlar iflah olmaz, bunlar eğitilmez. bunların derhal ülkeden gönderilmeleri gerekiyor. bunların inandığı ve yaşadığı islam ile bu topraklarda yaşanan islam çok farklı. bunlar için kendilerinden olmayanı öldürmek çok sıradan bir şey.

ülkeyi yönetenler yedikleri haltlar yüzünden türk milletinden yeterli onayı ve oyu alamayacaklarını bildikleri için bu vahşi katil sürülerini önce ülkeye alıyor, sonra da onları seçmen yapıyor. bu vatana ihanettir.
    (bkz: mülteci ittifakı)
  • yine sadece ve sadece ümit hoca sayesinde haberdar olabildiğimiz olaylardan biri.

ana akım muhalefet o kadar boş ve işe yaramaz ki. delireceğiz yakında.
  • hep ülkücüler döverdi şimdi de afganlar bu işe ortak olmuş demek. nedir bu metalcilerin çektiği?
  • hâlâ inatla bu adamların entegre olacağına inanan insanlar var beni asıl üzen o. uzun süredir şef garson olarak beşiktaş'ın ünlü bir mekanında çalışıyorum gelen müşteri kitlemiz genelde beyaz türklerden oluşmakta fakat son zamanlar ve ekonomik kriz sebebiyle de farklı milletlerden insanları ağırlıyoruz mekanımızda.
    mekan alkollü bir mekan.
    geçen hafta bu mekana araplardan oluşan bir grup genç geldi ve para da bol olduğu için bunlarda bol bol içip taşkınlık çıkartmaya başladılar.
    gidip uyarma gereği duydum (kadın müşterilere askıntılık yapmaya başlamışlardı çünkü) ve benden özür dileyip oturmaya devam ettiler.
    5-10 dakika sonra beni yanlarına çağırıp nargile içmek istediklerini ve dansözün ne zaman sahne alacaklarını sorduklarında mekanda nargile ve dansöz olmadığını, dilerlerse beşiktaş'taki diğer mekanlara gidebileceklerini söyledim.
    ben bunu söyleyince de sinirlendiler ve 'kayf yakun hadha balad muslaman?' yani 'bu nasıl bir müslüman ülke ulan?' diye bağırıp üstüme yürüdüler. önlerindeki biraları ve kokteyleri başımdan aşağı döküp beni soymaya çalıştılar ve sonra hep bir ağızdan 'okkkey let’s go te ma etmaje' şarkısını söyleyerek beni dans etmeye zorladılar. işin garibi mekanda bulunan diğer türk müşteriler bunun bir happy hour etkinliği olduğunu düşünüp alkışlarıyla tempo tutmaya başladılar. şarkıya eşlik ettiler - hatta bazı kadın ve erkek müşteriler de soyundu - ve onlar da bana önlerindeki karışık çerezleri fırlattılar. bazıları da tıpkı arap müşteriler gibi köpürmüş biralarını üstüme fırlattılar. rahatsız edildikleri için yardımcı olmak istediğim kadın müşteriler -sonradan iranlı olduklarını öğrendim- ellerindeki fındıkları ‘aç ağzını diyerek’ yüzüme fırlattılar ve ağzımla yakalamamı beklediler. tabi ki o hengamede hiçbirini yakalayamadım fındıklardan biri sol gözüme denk geldi ve %9 görme kaybı yaşıyorum şu anda.
    ben dans etmeyince de sinirlendiler. birisi önündeki arjantin bardağını kaldırdığı gibi kafama indirdi. ondan sonrasını hiç hatırlamıyorum gözlerimi hastanede açtım.
    şikayetçi oldum fakat hiçbir işlem yapılmadı. o gün benim yanımda sadece zafer partisi yetkilileri ve ümit hocam oldu.
    anayurdumuzda öksüz kaldık yanarım yanarım ona yanarım.
  • ilgilisine duyurulur!

(bkz: @süleyman soylu)
  • şimdi bu genç arkadaşlarını toplasa,bu afgan piçleri bulup evire çevire dövse,suçlu olur.

kardeşim mülteci sorunu ılık götlü,humanistlerin,almanya'dan fonlanan güvenlikli sitelerde oturan gazetecilerin sorunu değil.

senin,benim sorunum.
    ne zaman tepki vereceksiniz?siz,kardeşiniz,evladınız,yeğeniniz dövülünce mi?

evet ırkçıyım.
    evet faşistim.
  • sakali, kupesi var diye kampus kapilarindan donenler; turbani var diye askeri tesislere alinmayanlar hakliydi da simdi bu cocuk metal dinliyor diye, elin afgan yobazindan dayak yiyince haksiz mi oluyor?bakin bunlar sizin alistiginiz islam sentezinden bir haber yobazlar. illa turbanli baciniza mi eli degince akliniz basiniza gelecek?
    evet, epey yol aldik ulkece. sonumuz daha da karanlik artik.
  • fotoğrafını gördüğüm an içimi parçalayan gençtir.

bu işin sonu hiç iyi yerlere gitmiyor, ülkedeki afgan,paki, suriyelilerin tamami 7den 77e tüm yaş gruplari ülkeden atılmalıdır.

bu kardeşimizin hesabi en sert şekilde sorulmalıdır, sorulmak zorundadır.

korkarim ki iktidarın korkusuyla bugün eli kolu bağlı olan türk halkı yarın akp iktidarı düştüğü an tek bir tane suriyeli afgan ve pakistanliya acımaz ve çok kötü manzaralara şahit oluruz.

bu manzaralara şahit olmamak, ülkede iç savaşın çıkmasına engel olmak ve türkiye cumhuriyeti'nin kendi öz insaninin huzur, güven ve refahı için hiç vakit kaybetmeden en hizli sekilde 7den 77e tüm suriyeli,afgan,pakistanlilar sınır dışı edilip vatandaşlık verilenlerin de vatandaşlığı alınmalı ve türkiye bu istiladan kurtulmalıdır.
  • metalcilerin toplanıp bu kaçakların semtine, mahallesine kitle halinde gidip sevgi ve şefkat göstermesi şart. aksi takdirde konserlerde o kalabalığı yaratmalarının hiçbir anlamı yok. metal kardeşliği naralarını boş yere değil hakkını vererek atsınlar.

edit: olm afgan değillermiş lan galiba:
    https://twitter.com/…ess/status/1554135323852115970

ama olsun gene de suri, afgan, paki istemiyoruz memlekette. bu metalci arkadaşa saldıranlar da alabilecekleri en ağır cezaları alsınlar.
hesabın var mı? giriş yap