• biontech yan etkileri olabilir.

lan nerden biliyorsunuz bunu. ben de aşık oldum. hem de tam olmayacak zamanda. yurtdışında birine. görmeye gitmek için vize başvurusu yapsam red yiyeceğim amk.
    eskiden inci'de veya diğer klon sözlüklerde aşk acısı çekerken dertleşeceğimiz kankalarımız olurdu. burada o da yok. hepiniz gudubet gibi kimi tavlarım derdindesiniz. yazıklar olsun.
    hayır sinir olduğum şey, bu yaşta aşık olmak. ya arkadaş, ergen değilim, genç değilim. nedir bu nedir. demek ki salgınla alakalı. yarraa yedik ya.
  • nerede lütfen söyleyin
  • bağışıklığım yüksek olduğu için beni teğet geçen salgın.
  • bir abazanın açtığı başlık.

bana da düşer mi yaklaşımının tezahürü.

buradaki sikik genellemeler, moderatörlerin kapasitesine dair de güzel mesajlar veriyor.

gerçi durum basit. herkes yolunda. net kimse yok. ima yoluyla cima arayışı. sadece bu.
  • maskenizi takın, mesafenizi koruyun. herkes kendine dikkat etsin. iş çok tehlikeli bir hale gelmiş. ben gencim bana bir şey olmaz ya da yaşlandım benden geçti demeyin. sokakta her yaştan çiftler gördüm. öpüşüp koklaşıyorlardı. ben aşılıyım. aşısı olanlar korkmasın.
  • olmayan salgındır.
  • geldi bahar ayları gevşedi gönül yaylarının devamı olan süreçtir. ama yalının aşk şarkısı çıkartması lazım.
  • yaz geldi resmi olarak çiçekler açtı
    gönül çiçekleri de elbette
    bol sevişmeler
  • aşık olmak çok güzel bir duygu. içinin kıpır kıpır olması, o heyecan ama sonra işte sonrasi yok. anın tadını çıkarın çünkü aşk meşk uzun vadede yok.
  • ankara ve antalya taraflarından iki alakasız insanın buluşmasıyla başladığı söyleniyor.

ground zero antalya diyebiliriz.
hesabın var mı? giriş yap