• gün geçmiyor ki enteresan olaylar yaşamayalım.

buyurun, link kaldırılırsa diye ss ekte.

edit: link uçmuş, suserların söylediğine göre 100k üzeri bir tıklama ile siteyi çökertmişsiniz.
    ss ile idare ediverin.

görsel
  • bak bak mala bak. evinin iç tesisatını götüne sokarlarsa belki yayından kaldırır. ulan ne günlere kaldık.
  • sanirsam depozito yerine bedava onlyfans linki kabul etmektedir.
  • yatak odasını da kırmızı aydınlatmış reis . neyse allah kimsenin eline kimseyi düşürmesin . kendine evcil insan arıyor . ilgilenenler ulaşır zaten .
  • kiracı değil köle arayan ev sahibidir.
  • adam kira ücreti karşılığı sevgililik yapacak kadın arıyor ya la ahahaha. sevgi satın almaya çalışmasını geç, olm para karşılığı sevgililik yapanlar 6 aylık geliriyle seni de evini de satın alır zaten. bu nasıl yokluk nasıl bir zavallılık ben anlamıyorum ki.
  • (bkz: inanma ...)

adam yatılı sevgili arıyor, ömrümde hiç böylesini görmemiştim. yatak odasında da özel ışıklandırma yapmış, bilemedim.
  • çok ilginç bir sosyal deney olduğunu düşünmek istediğim ilandır. aksi halde ruh sağlığı otoritelerini göreve çağırıyorum.
  • bence gayet medeni bir ilan. ama medeni bir ülkede medeni bir ilan. bizde güven olmaz öyle. olmasın da zaten. her gün insanlar öldürülüyor.
  • nafaka mağduru olmak istemeyen fakat evlilik hayatını yaşamak isteyen kişinin beyanıdır. adam hayatını paylaşmak istiyor. kiralık ev ilanı falan değil.

abicim ilan tutarsa haber et, çevremde bu durumda olan temiz bir insana da arayayım böle bişi.
hesabın var mı? giriş yap