• çekilmesine sevinenler neden seviniyor anlamıyorum. ince seçmeninin kılıçdaroğlu'na döneceğinin garantisi var mı?
    bence seçime girmesi çok daha hayırlı olurdu.
  • güle güle maareemm

vatana millete hayırlar getirmesi temennisiyle...
  • çok anket izledim kalan yüzde 1-2 arası seçmeni ya akp'ye atacak ya boş atacak. çekilene kadar seçmenini muhalefete o kadar doldurdu ki bu çekilme chp'ye yaramayacak gibi.

not: saadetspor
  • çekilme değil kaçmadır çünkü 5 6 ile başladığı yarışta oyları %1 in altına düşmüştü. rezil olmamak için çekilme ayağı yaptı. gerçekten çekilse idi bi adayı işaret ederdi.
  • gazoz olacaktın, efsane oldun. tebrik ediyorum sizi.
  • sırf %1 alıp rezil olmamak için (ki çoktan oldu) yapılan hareket.

üstelik çekilirken de hala kılıçdaroğlu'ya sallamaya devam etmiştir. "kaybederlerse suçu benim üzerime atmasınlar" diyerek. hayır sayın ince, bu seçimde ilk tur %1-1,5 gibi bir oranla bitirilemezse suçun büyüğü senindir örtmenim!

edit: typo
  • dostlarıma bu haberi bugün vermiştim. herhangi bir infiale yol açmaması için burada gelip başlık açmadım, sizlerle de paylaşmak isterdim oysaki.
    açıklamanın saat 14.00 civarında gerçekleşeceği söylenmişti bana. sözünde durmuş maarem amcam.
    hayırlı mı olur yoksa başa bela mı onu bilemiyorum.
  • o konuşmayla kılıçdaroğlu lehine değil kendi ve oğan lehine çekilmiş oldu. o kadar belli ki kılıçdaroğlu'na oy kazandırmak istemediği. muhtemelen oylar oğan'a gidecek
  • seçmenime sesleniyorum, tek adam devrinin bitmesi için kk'ya verin bile diyemedi. ne bu nefret kardeşim? kardeşim çekilsen ne işe yarar, çekilmesen ne işe yarar bu saatten sonra?

şark kurnazlığı yapmıştır.
hesabın var mı? giriş yap