• merak ile ayrıntılarını beklediğimiz operasyon.

  ilginç olan da şu ki

  aralık 2013 ün bir yerinde
  bizim topraklarda
  adalet çarkları birden tekrar çalışmaya başladı.

  ben diyim
  ilahi adalet
  sen de bambaşka bir şey.

  haydi
  adalet sen çok yaşa
 • noluyor acaba diye sormak istenen operasyondur. dünya tersine mi döndü acep?
 • -türkiye'de bişi mi oluyor?
  -lobidir o lobi, boşver gel yat sen uykunu bölme.

  1. yıl edit'i: türkiye bu operasyondan sonra 2 seçim geçirdi, ikisinden de bu operasyonun baş kahramanları başarı ile ayrıldı. artık bu adamların yüzsüzlüklerine mi, türk milletinin fıtratındaki güce tapma, kulluk etme anlayışına mı yoksa muhalefet diye ortada dolaşan, 12 yıldır her türlü pisliği pazara çıkmış bir iktidarı bırak yerinden etmek sarsmayı bile başaramayan beceriksizlere mi tepki göstermek gerekiyor bilemiyorum. bu aralar pek bir karamsar, pek bir umutsuzuz sözlük.

  2. yıl edit: bu sene 2 seçim daha atlattı bu ülke. ilkinde güçde bir dalgalanma olmui gibi olduysa da 2.'de aslında bi bok değişmediğini tekrar göstermiştir bu millet bize. bir başka ilginç detay ise bugün itibari ile medyanın 17 aralık gününü nispeten daha yumuşak ve sessiz geçirmesidir. 2. seçim sonrası kimse hedef olmak istemediği için sesini çıkartamıyor. özetle karamsarlığa alıştık, umutsuzluk baki sözlük...
 • partideki istifalar ve yükselen sesler, cemaat kavgası, seks kasetleri, güneydoğu açılımının ele yüze bulaşması, suriye fiyaskosu, son ırak fiyaskosu, mısır fiyaskosu, abd nin rte yi gözden çıkarması, annan'ın kktc ile alakalı yeni haritasının yavaş yavaş ortaya çıkması, benzin-dizel-lpg ye yapılan zamların gündem dışı kalması, akp li bakan ve akp valilerinin fantastik beyanları ve en önemlisi gezi olaylarındaki bozulan imajın hala düzeltilememesi sebebiyle gündemi değiştirmek için yapılan onlarca eylemden bir tanesi olabilir bu operasyon. ya da yine cemaatin, akp yi darda bırakmak için kendi savcılarına yaptırdığı bir operasyonda olabilir.

  akp nin 12 yıldır yaptığı en iyi şeydir gündem değiştirmek ama sanki şu gezi parkı olaylarından sonra biraz zorluk çekiyorlar gündemi değiştirmekte.

  altınçileğimi ve ayranımı aldım, kavas kavas ekrana bakarak izliyorum gelişmeleri. hadi hayırlısı.
 • savcının sibirya cumhuriyet savcılığına tayini yada terör örgütüne üye olmaktan beş bin beş yüz yıl hapis cezası almasına neden olabilecek operasyon.
 • hakan şükür'ün sistemeden çekildikten sonra düğmeye basılmış olması, manidar olan operasyondur.

  ağaoluyken, yaptım olacak; koğuşağasıyken, mapus yattım günüm dolacak.
 • tövbe bismillah diye hönkürmeme sebep oluş operasyon. ali ağaoğlu ve zafer çağlayan'ın oğlu'nun da göz altına alındığı söyleniyor.
 • sözlükte başladı ve medya da akın akın yankıları sürüyor. vatana millete hayırlı olsun. olan sade vatandaşa olacak yine. çıplak vatandaş yine çıplak.
hesabın var mı? giriş yap