• bulgaristan'dan gelenler tarafından yapılan yağmadır.

--- spoiler ---

bir millet cebini düşünmeden o firmadan alışveriş yapamıyor, dışarıdan gelen insanların ülkesini yağmalamasına göz yumuyor ve buna sebep olan kişilerden hesap sormuyorsa; o millet erdemini kaybetmiştir. erdemini yitiren millet, bir gün vatanını yitirir.
    --- spoiler ---
  • bulgarlara neden kızıldığını anlayamıyorum. ucuz bulmuş alıyor. biz de zamanında hopa'da aynısını yapardık. kızılması gerekenler bulgarlar değil..
  • --- spoiler ---

(bkz: chp troll başlıkları)

oradaki herkes benim akrabam. tek tek isimlerini verebilirim. kendi kendine algı oluşturmaya çalışan chp paralı trollerinin hezeyanıdır.
    --- spoiler ---

orospu çocuğu taklidi yaptım, nasıl?
  • beğenmedikleri 80'lerde 90'larda kırk yıl düşünsem aklıma gelmeyecek olaydır. vay ki ne vay. önce ruslar ve ukraynalılar, şimdi de götü boklu bulgarlar akbabalar gibi üşüşmüş.
  • bulgar komşumuz parasını veriyor ve alışverişini yapıyor. sorun nedir ? senin siyasi bağlantıları aracılığıyla ülke kaynaklarını yağmalayan körfez zenginlerine küfür etmen lazım. bir de onları ülkeye davet edenlere. esas yağmayı onlar yapıyor.
  • pırılımıza da göz dikmişler. neyseki bu defa tablet olanı.

görsel

(bkz: #129351190)
  • günübirlik yurtdışından gelenlere 100 euro çıkış parası koy. bu ne rezalet lan
  • etme bulma dünyası

zamanında gürcistan'ı yağmalayanlar, bulgarlarla dalga geçenler, ukraynada 100 euroyla kendini lord sananlar türkler değildi sanki...
  • anlaşılan o ki ülke işgal altında.bazıları da toprak ve ev almaya başlamış bile.

--- spoiler ---

gürcüler artvin’e, azeriler ığdır’a, bulgarlar edirne’ye hücum ediyor alış veriş için.

lira sadece dolar karşısında değer kaybetmiyor, lev, lari ve manat karşısında da değer kaybediyor.
    yani “artan dolar” değil, “düşen lira” söz konusu.
    --- spoiler ---

--- spoiler ---

ben bugün anladım ki işgal sadece topla tüfekle olmuyor arkadaşlar.
    nerdeyse eczanelerde ilaç bırakmıyck kadar, valizlerle, arabaları tavana kadar tıka basa doldurup, depoları da full leyip giden bulgarlar şehri resmen talan ediyor. esnaf mutlu ama bizim paramıza ne oldu sahiden?
    --- spoiler ---
  • insan aklını peynir ekmekle yemek istiyor.bu işe kimse dur demeyecekmi acaba.milletin vekilleri nerdesiniz acaba,ülkenin içinden geçiyorlar.aloo
hesabın var mı? giriş yap